Nokia 8 için müthiş Android gelişmesi!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Nokia8 android O ile gelmesi onu farklı ve diğerlerinden daha kaliteli kılmaz. İyi bir avantaj ve prestij sağlayabilir belki ama diğerlerinden -sadece bu özelliği sebebiyle- farklı ve üstün olduğu anlamına gelmez elbette.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Harika! Böylece diğer amiral gemilerinden daha uzun ömürlü olacak...

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Nokia çok avantajlı bir başlangıç yapıyor bence, zeiss lensler ve android 8 , android kullanıcılarının dikkatlerini üzerine çekecektir.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
samsung varken mi :D
Sana bir şey söyleyeyim mi? Samsung Nokia'nın adını duyunca, gölgesini görünce bile korkudan tir tir titrer:D Ne de olsa bir zamanlar Nokia Samsung tan bin adım öndeydi. Şimdi Samsung Nokia nın yokluğundan istifade edip krallık makamını ele geçirdi. Eğer Nokia tasarımını son modaya göre yapsaydı, Nokia Samsung a yine çok şiddetli bir darbe vururdu ama Note 8 tartışmasız kral oldu.
Şimdi Nokia 8 çıkmadan Nokia 9 u bekliyorum ben. Belki Nokia asıl bombayı o zaman vurur.:D

Reaksiyon puanı
5,172
Sana bir şey söyleyeyim mi? Samsung Nokia'nın adını duyunca, gölgesini görünce bile korkudan tir tir titrer:D Ne de olsa bir zamanlar Nokia Samsung tan bin adım öndeydi. Şimdi Samsung Nokia nın yokluğundan istifade edip krallık makamını ele geçirdi. Eğer Nokia tasarımını son modaya göre yapsaydı, Nokia Samsung a yine çok şiddetli bir darbe vururdu ama Note 8 tartışmasız kral oldu.
Şimdi Nokia 8 çıkmadan Nokia 9 u bekliyorum ben. Belki Nokia asıl bombayı o zaman vurur.:D
Nokıa nın daha çok yolu var hocam

Reaksiyon puanı
5,172
Nokia ya karsi antipatim var politikalari apple a cok benziyordu nokia yi sadece tuslu telefon döneminde kullandim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Nokia tuşlu telefonlarda dünya kralıydı. Lakin onlarla beraber mazi oldu. Bırakın Samsung ve Apple'ı, LG, HTC ve SONY gibi 2. lig firmaları yakalaması bile çok büyük başarı olur. Tabii bu arada Huawei, Shaomi gibi Çinli devleri saymadım bile. Ezcümle, "GEÇTİ BOR'UN PAZARI!" :)

Son mesajlar