Nokia 8 & Huawei P20 Lite

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
892
Mağazalarda öneriyorlar p20 liteı gözlerime inanamadım, adam açık açık önerdi gözümün önünde, satış danışmanları acaba teknolojiden anlamıyorlar mı? P20 litea para vereceğime parayı yakarım, huawei çok düşünmüş olmalı nasıl bir çöp yapsak diye, bre gafiller s636 koysanıza içine Kirin 659 ne? P smartta da aynı, mate 10 liteda da, p20 liteda da, alacak olan p smart almalı parası cebinde kalır.

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Mağazalarda öneriyorlar p20 liteı gözlerime inanamadım, adam açık açık önerdi gözümün önünde, satış danışmanları acaba teknolojiden anlamıyorlar mı? P20 litea para vereceğime parayı yakarım, huawei çok düşünmüş olmalı nasıl bir çöp yapsak diye, bre gafiller s636 koysanıza içine Kirin 659 ne? P smartta da aynı, mate 10 liteda da, p20 liteda da, alacak olan p smart almalı parası cebinde kalır.
Hani ön yargı ile yaklaşmak gibi olmasın ama aynı şey benim başıma da geldi, adamlar sadece abartarak satmaya programlanmış gibi, başka telefon soruyosun abi onu ne yapacaksın bak bu var diyerek aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyorlar :D

Reaksiyon puanı
892
Hani ön yargı ile yaklaşmak gibi olmasın ama aynı şey benim başıma da geldi, adamlar sadece abartarak satmaya programlanmış gibi, başka telefon soruyosun abi onu ne yapacaksın bak bu var diyerek aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyorlar :D
Daha doğrusu bana önermedi başkasına önerdi ama şaşırdım zenfone5 varken p20 lite da ne?:D

ipsabrrte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nokia 8 alınacağına Mi 6 da alınabilir.Mi 6 nın tasarımı daha iyi.835 var.Kamera konusunda nasıl fark olur bilmiyorum.Xiaomi nin kamerasını beğenmedim.Eğer birazcık daha para ekleyebilirseniz Huawei mate 10 unuda önerebilirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
P20 Lite'nin üstün olduğu noktalar.
Tasarımın güzelliği ne kadar öznel olsa da çakma tasarım
bitti.

Nokia 8 üstünlükleri
Snapdragon 835,
4GB LPDDR4X RAM
64 GB UFS 2.1 depolama
Carl Zeiss lensli OIS'e sahip 4K video çekebilen çift kamera
Neredeyse saf adnroid arayüz ile(hatta bir güncelleme ile kamera dışında tamamen saf androide dönmüş olabilir) güncelleme desteği hatta Nokia bazen güvenlik güncellemelerini Pixel'llerden önce yayınlıyor.
2K IPS ekran
Daha da vardır da aklıma gelmedi şimdi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
primary-share.png

Nokia 8 seni çağrıyor beyaz tavşanı izle Neo...