Nokia 8 alcam antalyada servisi yok

Bu konuyu okuyanlar

Kaandeniz07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler nokia 8 alcam antalyada bayisi yok bozulsa ne yapmalıyım?

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Kargoyla gonderirsin. Bazı servislerin anlaşmalı kargo şirketleri oluyor , ücretsiz kurye çağırıyorsun. Nokia'da varmı bilmiyorum.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
sakın nokia alma servis ağı kötü. bende nokia 8, kardeşimde nokia 6 var.yaşanan bir olay kardeşimin telefonunda; home tuşunun sağındaki kapasitif tuş(uygulamalar arası geçiş yaptığın tuş) delirdi bazen kendi kendine basar oldu. telefon android sürümü 8.1 ve bu sürümde ekran ikiye bölünüp kullanılabiliyor bizim arızalı tuşu sayesinde, şansımıza telefonun ekran sürekli 2 ye bölünüyor tuştan ötürü. ben teknosadan almıştım kardeşime telefonunu. 2 defa servise gönderdik. arıza tespit edilememiştir diye geri gönderdiler. bu servis Ankara teleservice, adamlara telefondan ulaşmak imkansız. sorun yine devam ediyor. bizde telefon yine delirdiğinde video kaydına aldık ve telefonun imei numarsını *#06# tuşlayıp ekranda gösterdik. bu videoyu cd ye çektim ve teknosaya tekrar götürdük. yetkili kağıda telefonu arıza yok diye geri göndermeyin yazdı :)
1 tuş için 2 aydır uğraişıyorum. telefonu yine 3. defa servise gönderdik ve göndereli 10 gün oldu.
nokianın kutu içerisinde ki bir kitapcık üzerinde müşteri hizmetleri numarası yazıyor. bu numarayada ulaşılmıyor.
alma bu markayı üzülürsün cidden. gerek yok yani ortada dımdızlak kalmaya.
telefona gelirsek, telefon çok iyi. 835 işlemci var. pubg mobile son grafiklerde oynarsın. 4k video çekiyor. güzel özellikleri var, hızlı şarjı var, varda var. ama işte servisi sıkıntı.
bunlar aldığında çekebileceğin sıkıntılar.
Telefonu aldın diyelim, bir sorun çıktı. servislerin bulunduğu kitapcığı açarsın, telefonla hangisine ulaşıyorsan, iletişimde zorluk çekmeyeceğini düşünürsen o servisede telefonu kargo ile gönderirsin. onlar sana nasıl göndereceğini söylerler. Lâkin unutma '' TELEFONLA ULAŞABİLECEĞİN BİR SERVİS NOKTASINA GÖNDER'', mail atarım maile cevap verirler filan bunları geç yolda kalırsın aman dikkat. bunlar en kötü senaryolar tab. alırsın telefonu hiç bir sorun çıkmaz...

By üşengeç

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ben Vodafonedan aldım tabiki şimdi garantisi bitti ama 2 kere gönderdim ve kargoyla bedavaya İstanbul'a gitmişti telefonum ama 29.gun gelmişti 30.gunde zaten yeni telefon geliyor diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Vodafonedan aldım tabiki şimdi garantisi bitti ama 2 kere gönderdim ve kargoyla bedavaya İstanbul'a gitmişti telefonum ama 29.gun gelmişti 30.gunde zaten yeni telefon geliyor diye biliyorum
Telefonum Nokia 5

Son düzenleme: