Nokia 6 almayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

Nokia 6 önerir misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

yukselg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
tabiki de önermem. bu devirde artık nokia kullanılmaz. nokia kendini bitirdi . piyasaya çıkma gayreti içerisinde ancak iyi bir android cihaz çıkarmak ve uygun fiyata satmak zorunda ki piyasaya tekrar ortak olabilsin. fiyat aralığınıza göre telefon önerisi yapabilirim.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
nokianın pili bitti 20 yıl iphone samsung Htc vsvs telefon çıkartmazsa buda ımkansız anca ozaman yetişir nokia telinin kameraları kagıt ustunde yuksek gerçekde rezalet

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
nokianın pili bitti 20 yıl iphone samsung Htc vsvs telefon çıkartmazsa buda ımkansız anca ozaman yetişir nokia telinin kameraları kagıt ustunde yuksek gerçekde rezalet

Yeni Nokia'ların kameralarını bilmem ama eski Nokia'nın kameralarını sevmeyen nadir kişilerdensiz. Neden? Nokia'nın 400ü aşkın kamera patenti var ve işinin ehli. En azından öyleydi bir zamanlar...

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yeni Nokia'ların kameralarını bilmem ama eski Nokia'nın kameralarını sevmeyen nadir kişilerdensiz. Neden? Nokia'nın 400ü aşkın kamera patenti var ve işinin ehli. En azından öyleydi bir zamanlar...
bir zamanlar kagıt ustunde yazana aldanıyorduk yok 5mp 10 mp yok 20 mp dıye çıkartyordu tel 2 ay kullanınca kamera görüntüsü 0.1 mp gibi oluyordu rezillik

okitay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende Nokia 6'yı bekliyorum. Daha ülkemize geliş tarihi ve fiyatı belli değil sanırsam. Eski Nokia sağlamlığı, kamerası ve kalitesini cihazda görürsem düşünmeden alacağım bende çıktığında.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Önceki gibi kullanıcıları pişman edip çekilir korkusu var şahsen ben bulaşmam nasıl olsa alan olacak yorumlara ve tepkilere bakarım bir süre

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
bir zamanlar kagıt ustunde yazana aldanıyorduk yok 5mp 10 mp yok 20 mp dıye çıkartyordu tel 2 ay kullanınca kamera görüntüsü 0.1 mp gibi oluyordu rezillik
Yıllardır kullandım,kullandık ve kullanmaktayız. Hiçde dediğiniz gibi bir sıkıntı yaşamadık. Zaten Nokia bile belirtiyor kameranın iyi-kötü olduğunu megapiksel değeri belirlemez diye.Misal L1020 kamerası hâlen çok iyi.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
İyi satar bu Nokia'lar. Reklamı baya sağlam yapılıyor çünkü Nokia geri döndü, Nokia şöyle Nokia böyle Nokia efsane Nokia bilmem ne ... Teknoloji sitelerinde reklamlarla öve öve bitirilemiyor alın alın koşun :) bitmeden

Sinan705

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nokia artık Android olarak geri dönüyor. Üstelik tasarımları çok iyi yapmışlar mesela geçen gördüm Nokia 6 tasarımını(ne kadar gerçek bilmiyorum) harikulade birşeydi. Nokia telefon piyasasının demirbaşlarından ve hala kredisi var. Fakat eğer İphone, Samsung gibi firmalarla yarışmak istiyorsan öncelikli olarak Amiral Gemilerini onların altında satmalıdır ki insanlar telefonun tadına bakabilsinler. Çünkü sen yeni bir formatta cihaz sunuyorsun piyasaya, ilk önce bir tattır insanlara. Seni alan kişiler çekinmeden alsın kendini tekrar bir ispatla. Bakalım nasıl bir satış stratejisi gerçekleştircekler.

alibaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkcası Nokia bitti, berbat ve pili bitti gibi yorumları kabul etmiyorum unutmayın ki mobil telefon piyasasının ilk devi Nokia'dır. Ancak Nokia'nın geçirdiği bu dönem, alınıp satılma süreçleri yüzünden kullanıcılarına pek güven sağlayamaz şuan yani demem odur ki bu telefonu alabilirsin ama 3-4 ay sonra sıkılıp veya beğenmeme durumunda değiştirebileceksen almalısın. Kamera konusunda da Lumia920 kullanmıştım bir sene kadar ve harika bir kamerası vardı Nokia kamera işini gerçekten iyi biliyor.

hasanarbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Nokia'ya yeniden şans vermek için biraz bekleyin. Bilmiyorum da neler neler çıkabilir

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
o pil şarşlı tak şarja dolsun alınır ama hala kulaklık jakını ters koyarsa batmaya mahkum.
server-error-404.jpg

trrs-diagram3.jpg
...