Nokia 3310 fiyatı ve çıkış tarihi!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Nokia 3310 fiyatı ve çıkış tarihi!

Nokia’nın yeniden hayat bulan efsane telefonu 3310’un, resmi çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Ancak fiyat beklenenden biraz fazla.

Siz bu gelişme hakkında neler düşünüyorsunuz?

Nokia-3310-BeautyShot.jpg

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Nokia'yı Çinliler aldıktan sonra bu kadar ucuz komponentlerden oluşan bi telefonu gerçekten daha ucuza satmalarını beklerdim. Özellikle "telefonu arama ve msj için kullanıyorum pili 1 ay gitsin başka bişi istemem" diyen ekseriyetle yaşlılara hitab eden bi telefon olmuş. Ama ülkemizde distribitör payı, ithalat vergisi, ötv kdv, verginin vergisi telekominikasyon haraca, hani bana TRT payı derken 450 liradan aşağı olmaz o yüzden de satmaz.

Kargi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keşke joystick yerine ikili yön ve seçme tuşu kalsaymış. 3310'nun ruhu hem daha iyi korunabilirdi, hem de karışık telefon istemeyen büyüklerimizin işine yarardı. Tasarımın bu sefer Kopenhag'dan çıkmadığı belli oluyor. Beyaz çerçeve ile ekran arasındaki boşluklar çirkin duruyor. Fakat uygun fiyata çıkarsa koleksiyon için alınabilir.

Üstelik kablosuz şarj özelliği yok. Benim 3310'larım da var: :tonguewink::sunglasses: (Daha çok insana ulaşmak için dandik ingilizcemle çektim, kusura bakmayın)