Nokia 3310 efsanesi geri döndü!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Nokia 3310 efsanesi geri döndü!

Nokia 3310 efsanesi yenilenmiş haliyle geri döndü! MWC 2017 kapsamında duyurulan telefon, 1 ay bekleme süresi gibi özellikleriyle öne çıkıyor. İşte yeni Nokia 3310!

Yeni Nokia 3310 modelini nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
Fiyasko bir akıllı saat bile daha iyi bundan. anlaşılan sadece renkli ekran koymuşlar o kadar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Fiyasko bir akıllı saat bile daha iyi bundan. anlaşılan sadece renkli ekran koymuşlar o kadar.

muratflash

Rektör
Al işte efsaneymiş sür piyasaya bi çocuk telefonu ondan sonra sömür milleti. Çocuk bile eline almaz.

|SeYYaH|

Rektör
Al işte efsaneymiş sür piyasaya bi çocuk telefonu ondan sonra sömür milleti. Çocuk bile eline almaz.
Yahu etmeyin eylemeyin böyle, ben tam aksini düşünüyorum. Ve de çok sevimli buldum. Ha, alıp kullanır mıyım, hiç zannetmiyorum... Ama o eski telefonları özleyen çok insan olduğunu biliyorum. Kolaya alışmış, dokunmatiklerle bir türlü aşina olamamış insanlarımız. Bu telefon geldiğinde -Eğer Rabbim ömür bahşederse- buradayız, görüşeceğiz. Bu yazdıklarımı günü gelince hatırlatırım size. :)

retro olayına girmiş nokia duyanda tipsiz çöp yaptı sanır bu tipte çinde çok satıyormuş öncelikli hedef kitle çin ve hindistan olabilir...

TEGİN

Profesör
Beğendim mi? İdare eder. Daha iyi, özellikli bir şeyler beklerdim ama bu da fena olmamış. Amacı sadece telefonla konuşmak vb. olanlar için veya nostalji arayanlar için güzel olabilir. Ayrıca şimdilerin standart dikdörtgen tasarımlı, akıllı tuğlalarının yanında yenilenmiş, farklı tasarımlı bir cep telefonu görmek hoş. Akıllı telefonlar çıkmadan önce cep telefonları vardı. Yeni bir model nasıl bir tasarıma sahip olacak diye merak edilirdi. Şimdikilerde tasarım hep aynı ve göze hoş gelen pek bir tarafları yok.

Bloother

Rektör
Bunun nostaljilik bir tarafı bile yok. Neresi nostalji bunun? Bir geliştirme desen, o da yok. Çağa ayak uydurdu desen yok. Hiçbir değeri yok. Boşu boşuna çıkmış, reklamla şişirilmiş sıradan tuşlu telefon..

stat counter