Nokia 10 yeni kamera tasarımıyla geliyor!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
nokia-10-yeni-kamera-tasarimiyla-geliyor.jpg

Nokia 10 yeni bir kamera tasarımına sahip olacak. HMD Global'in yeni modelinde dairesel bir kamera yapılandırması bulunacak.

https://shiftdelete.net/?p=115880

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Çok ilginç

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324

Biz buna cambazlık numaraları diyoruz. Bi nevi göz boyama gibi bişey yani. Ya sonuçta ben güzel bir fotoğraf çekmek istiyorum, bunu ister bir kamera çeksin ister on kamera çeksin, fark ne, değişen ne, bunu anlayamıyorum bir türlü.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Biz buna cambazlık numaraları diyoruz. Bi nevi göz boyama gibi bişey yani. Ya sonuçta ben güzel bir fotoğraf çekmek istiyorum, bunu ister bir kamera çeksin ister on kamera çeksin, fark ne, değişen ne, bunu anlayamıyorum bir türlü.

:D yorumum tutmuş o vakit haber linki aktif olmamasına rağmen ya abi her marka kurnazlık peşinde ne yalan söyleyeyim biri çekici reklam yapar biri telefonu harika gösterir biri ürününü fiyat performans canavarı olarak gösterir biri özel amaç için pahalıya satar gibi anlamak şart değil önemli olan yeteneği istediği kadar süslü püslü olsun rakiplerine kıyasla hangisinin daha net ,canlı, OİS ve diyafram açıklığı daha iyi olup olumlu sonuçlar veriyorsa ona bakacağız zaten üstün olan kendini belli eder

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Haberde nokia’nin 2,3,5 ve 8 modeli diye geciyor, ama internette nokia 6 da var galiba unutulmus. Ama nokia 10 modelide ilginc ozelliklere sahip. Bakalim neye benzeyecek. Merakla bekliyorum.