Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

erdeminoff

Üyecik
Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.6. Daha önce belirttiğim gibi askere gittiğimden dolayı bu yayınladığım son yamadır. Devam etmek isteyen arkadaşlar Çeviri Rehberi linkini kullanarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

pleskop

Üyecik
Kardeşim eline emeğine sağlık. Allah sana hayırlı tezkereler nasip etsin.gule güle git gel yolun açık olsun.

hasancebir

Üyecik
Sırf teşekkür edebilmek adına üye oldum. Yamanın devamı ne zaman gelir. Çünkü oyuna güncelleme geliyor sürekli.

BerkKoca

Üyecik
Sırf teşekkür edebilmek adına üye oldum. Yamanın devamı ne zaman gelir. Çünkü oyuna güncelleme geliyor sürekli.
Türkçe yamayı hazırlayan arkadaş 1 Eylül'de askere gitti. Yamayı devam ettirmek isteyen olursa diye kılavuz hazırladı. Devam ettiren varmıdır bilmiyorum. Eğer devam ettiren yoksa inşallah askerden dönünce çeviriye kendisi devam eder.

hasancebir

Üyecik
Türkçe yamayı hazırlayan arkadaş 1 Eylül'de askere gitti. Yamayı devam ettirmek isteyen olursa diye kılavuz hazırladı. Devam ettiren varmıdır bilmiyorum. Eğer devam ettiren yoksa inşallah askerden dönünce çeviriye kendisi devam eder.
ASkerden dönemesini bekleriz. Asker yolu gözlüyoruz o zaman :D

general4242

Üyecik
Merhaba, daha önce hiç yama yapmadım. Anlatımınıza uygun olarak sıfırdan Türkçeleştirmeye başladım. Umarım güzel olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nasıl çevirdiğini sorabilir miyim hangi programlarla modluyorsun ona göre ben sen askere gidince çevirmeyi düşünüyorum da oyunu çok seviyorum insanların da sevmesi için bir an önce türkçe yapılması lazım :D
Çalışmalara başladınız mı ? Ben şu an inceliyorum başlayacak gibiyim de ?

Oyunun bende orijinali yok eğer bana güncel dil dosyasini atarsaniz uzerinde çalışabilirim. Boyutu baya düşük ve 1 dosya. Eğer oyununuz son surumse surumunu belirterek atın lütfen.
Oyununuzun kurulu olduğu klasorde GAMEDATA>PCBANKS> burada
NMSARC.86055253.pak adlı dosya. Maksimum 50 mb falandır.
google drive atarsanız memnun olurum

Son düzenleme:

general4242

Üyecik
Gerçekten Emeğine sağlık şuan senin sayende Anlayabilecek kadar Türkçe oynuyorum... Maddi olarak elimden birşey gelmez ama her türlü desteğe hazarım..
Merhaba ben bu oyunu türkçeye çevirmek istiyorum ama elimde orijinali yok ve çok pahalı. Elinizde son sürüm 1.77 varsa benı .pak dosyasını upload edebilir misiniz ? google drive yüklerseniz ben indirebilirim. Konu ana mesajında belirtildiği yerde istediğim .pak dosyası.

Merhaba ben devam ettirmek ya da sıfırdan başlamak istiyorum ama bana guncel sürümün .pak dosyası lazım ana konu mesajında belirtildiği yerde bulabilirsiniz google drive upload edebilirsiniz. Ben de üzerinde çalışabilirim. Oyunun bende orijinali yok ve çok pahalı, son sürümü de bulamadım. Siz atarsanız çok iyi olur

Son düzenleme:

GreenSkull

Üyecik
Beyler kendinizi kasmayın oyun çok güncelleniyor ve sürekli dil soyasında oynama oluyor. Bu işi iyi bilen bile bir yerden sonra sıkılır.Oyunun güncelleme sıklığı yavaş yavaş azalıyor yakında kolaylaşır o zaman en kötü ben el atacağım.

general4242

Üyecik
Beyler kendinizi kasmayın oyun çok güncelleniyor ve sürekli dil soyasında oynama oluyor. Bu işi iyi bilen bile bir yerden sonra sıkılır.Oyunun güncelleme sıklığı yavaş yavaş azalıyor yakında kolaylaşır o zaman en kötü ben el atacağım.
Hocam bu sene bile 4 büyük guncelleme planlaniyorumus birinden duymustum zor yani :(

hasancebir

Üyecik
Hocam translate olmayacaksa çevirin derim. Düzeltmesi o kadar zor değildir. Bir arkadaş yapıyordu sürekli güncellemesini askere gitti daha yapacağını da zannetmiyorum. Başlayın derim.

hasancebir

Üyecik
İngilizce cümle olunca bu oyundan hiç zevk alamıyorum. 1 yıldır öylece duruyor kütüphanede.

stat counter