Nintendo switch almalınırmı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Nintendo switch alınırmı ?

• Evet

Kullanılan: 4 66.7%
  • Hayır

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6
Arkadaslar mrb oncelikle benim kac zamandir nintendonun yeni oyun konsolunu arastiriyorumda alinirmi sizce ? Bide int gereklimi oyun oynarken ? Yeni oyunları cikacakmi ? Avrupadayim indirim var almalimiyim sizce ?

switch i bilmiyorum ama nintendo oyun bakımından çok zayıf. eski oyunları zarflayıp zarflayıp sunuyo ve çoğuda çocuk oyunu...!

cern99

Profesör
Oyun sayısı bakımından mantıklı değil. Ayrıca zamanında wii almıştım. Şimdi ne wii ne oyuni kaldı. Çok kolay piyasadan silinip gidiyor. Tabi şuan oyunları çok ucuza bulunuyor ama eski oyunlar :D

Wii U benim gözümde eski oyunları oynayabileceğim bir amülatör. Nintendonun oyunlarını seviyor isen neden olmasın, switch gelişmesi gereken bir cihaz ama şu anda alsam ben alırdım oyunlarının eğlenceli olduğunu düşünüyorum , psp olarak görüyorum şahsen, yolda o tabletten güzel oyunlar oynanır (şarj sıkıntı olabilir).

Oyun bakımından çok az ve yetersiz. En iyisi neredeyse aynı fiyata ( biraz daha fazla para vererek ) PS4 Pro almalısın. Hem oyunları ortada belli, piyasayı kasıp kavuran bütün oyunlar var. O yüzden bence hiç Nintendo'ya bulaşmadan Playstation 4 Pro almalısın.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
G Konsol 0
G Konsol 3
G Konsol 3
Gorkem23 Konsol 2
K Konsol 5