Ninja Kaplumbağalar Geri Döndü

  • Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Game Arts, eylül ayında Nintendo Wii için piyasaya süreceği Ninja Kaplumbağalar'ı tanıttı. Çocukluğumuzun sevimli kahramanlarını Nunchuk ile yönlendirmek çok zevkli olacak.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up'ta kaplumbağalarımızın yanı sıra öyküdeki diğer karakterleri de seçebilme imkanımız var. Kontrolleri tüm karakterler için aynı hazırlayan yapımcılar, bu sayede adaptasyonu kolaylaştırmayı planlıyor. Buna karşın her kahramanın üstünlükleri ve kabiliyetleri birbirlerinden farklı. Gazeteci April O'neal çok hızlı hareket ederken, Shredder daha yavaş ama yerini bulan darbeleri rakiplerine çok daha büyük zarar veriyor.


Yeni Ninja Kaplumbağalar oyununda, sadece kaplumbağaları seçmek zorunda değiliz.

Düellolar sadece Splinter Usta'nın korunaklı dojosunda değil, Manhattan gökdelenlerinin tepesinde ve hatta bataklık alanlarda da hayat bulacak. Timsah ve su baskınlarından uzak durmaya çalışırken, değişken çevre şartlarını lehlerine çevirmek oyuncuların becerileriyle doğru orantılı.

:: Marvel kahramanlarını mı yoksa Ninja Kaplumbağalar'ı mı daha çok seviyorsunuz?

Yazan: Murat Karabulut
SDN - http://shiftdelete.net
 

asterix*

Asistan
Katılım
20 Nis 2009
Mesajlar
260
Puanları
0
Eskiden bilen bilir Nintendo BlackBox vardı bende. Başından kalkmazdım. Hele Ninja Kaplumbağalar'ı oynayınca.. Hatta kaplumbağaların göğüslerinden ateş gibi birşey çıkıyordu.. Özel güç. Şimdi, bu çıkarda oynamazmıyım ?! :) :)
 

Kirk Lee

Asistan
Katılım
15 Nis 2009
Mesajlar
385
Puanları
18
zamanında ateride amma oynuyordum ninja kaplumbaları... hep şıreydır'ı seçiyordum baya güçlüydü :D
 
Üst
stat counter