Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
131220171123294377092_2.jpg

Nimet Tarlak kimdir sorusunun cevabı araştırılıyor. Tarlak ayakkabı sahibi oğlu Burak Tarlak kimdir? İzmir’de ünlü bir ayakkabı firmasının kurucusu olan Nimet Tarlak, uyuşturucu bağımlısı olduğunu öne sürdüğü oğlu Burak Tarlak’ı iki kurşunla öldürdü. Gözaltına alınan babanın ifadesinde, "Oğlum yıllardır çalışmıyor. Uyuşturucu da kullanıyor. Bunun için de sürekli benden para istiyordu. Bu nedenle aramızda sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Tartışma sırasında kendimi kaybettim, ateş ettim. Çok pişmanım" dediği öğrenildi. Nimet Tarlak 1961 yılında doğdu. 1986 yılında kardeşleriyle beraber Tarlak Ayakkabı'y kurdu ve şirket İzmir Işık Kent Ayakkabıcılar sitesinde üretim faaliyetlerine başladı. Konu ile ilgili detaylara haberimiz içerisinden öğrenebilirsiniz.
Nimet Tarlak kimdir nereli, Tarlak ayakkabı sahibi oğlu Burak Tarlak kimdir sorularının cevabı merak ediliyor. İzmir'de 31 yıldır faaliyet gösteren bir ayakkabı firmasının kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan iş adamı Nimet Tarlak'ın (56) uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen oğlu Burak Tarlak, önceki akşam işyerine geldiği babasından para istedi. Babası para vermeyi reddedince de aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine Burak Tarlak, bıçakla babasına saldırdı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Babası da ruhsatlı tabancasını çekerek, oğlunu iki kurşunla öldürdü. Nimet Tarlak 1961 yılında doğdu. 1986 yılında kardeşleriyle beraber Tarlak Ayakkabı'y kurdu ve şirket İzmir Işık Kent Ayakkabıcılar sitesinde üretim faaliyetlerine başladı. Nimet Tarlak klasik ve spor erkek ayakkabı sektöründe hizmet veren Tarlak Ayakkabı'nın yönetim kurulu başkanı da oldu. Konu ile ilgili detaylara haberimiz içerisinden öğrenebilirsiniz.

İzmir'de 31 yıldır faaliyet gösteren bir ayakkabı firmasının kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan iş adamı Nimet Tarlak'ın (56) uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen oğlu Burak Tarlak, önceki akşam işyerine geldiği babasından para istedi. Babası para vermeyi reddedince de aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine Burak Tarlak, bıçakla babasına saldırdı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Babası da ruhsatlı tabancasını çekerek, oğlunu iki kurşunla öldürdü.

Gözaltına alınan babanın ifadesinde, "Oğlum yıllardır çalışmıyor. Uyuşturucu da kullanıyor. Bunun için de sürekli benden para istiyordu. Bu nedenle aramızda sık sık tartışmalar yaşanıyordu. Tartışma sırasında kendimi kaybettim, ateş ettim. Çok pişmanım" dediği öğrenildi.

131220171123560935344.jpg

NİMET TARLAK KİMDİR?

Nimet Tarlak 1961 yılında doğdu.

1986 yılında kardeşleriyle beraber Tarlak Ayakkabı'y kurdu ve şirket İzmir Işık Kent Ayakkabıcılar sitesinde üretim faaliyetlerine başladı. Nimet Tarlak klasik ve spor erkek ayakkabı sektöründe hizmet veren Tarlak Ayakkabı'nın yönetim kurulu başkanı da oldu.

TARLAK AYAKKABI FİRMASI

Tarlak Ayakkabı – Elit Models, 1986 yılında Tarlak kardeşler tarafından İzmir Işık Kent Ayakkabıcılar sitesinde üretim faaliyetlerine başlamıştır.Şirket kurucusu ve yönetim kurulu başkanı NİMET TARLAK , yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı ABDULLAH TARLAK yönetiminde mevsimsel ve sipariş taleplerine göre ortalama 40 çalışanı ile ayakkabı sektöründe hizmet vermektedir.

Nimet Tarlak kimdir? Tarlak ayakkabı sahibi oğlu Burak Tarlak'ı öldürdü - Akşam