Nikon S710 -s570

Bu konuyu okuyanlar

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
710 Daha gibi duruyor ama o 14 mp efektif onuda hatırlatmakta fayda var :) makro çekimi 2 side pek iyi değil gibi zira 10 cm gibi mesafe miktarı var böcek felan çekeceksen hayal kırıklığı yaratabilir. iso değeride bana inandırıcı gelmedi nedense sanırım hepsi efektif :D şayet ne amaçla kullanacağını söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz :)

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Evet şu iso değeri benide çok şaşırttı o kadar iyi bişey 350 liraya satılmaz gibime geliyor :D Ama 14 ün efektif olduğunu bilmiyodum :S

Genellikle manzara ve makro çekiyorum ( doğa fotoğrafları ) ve tabiki gece çekimleride çok önemli çünkü doğru dürüst bi fotoğraf yakalayamadım , o yüzden ıso değeri yükseklere bakıyodum bende :D

Bu fotoğraf dandik n78 kamerası ile çekildi makro bundan iyi olsun tabiki :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
makro çekimde sorun yaşarsın oradaki değerler doğruysa :) sonra tüh deme :D ama çok küçük objeleri hedef almayacaksan sorun yaşayacağını sanmıyorum :) zaten makinada bir yere kadar 3-4 ay önce zaytung da dergi bölümünde espirisi vardı nikon mu canon mu ? cevap photoshop diye :D

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Öyle yada böyle çekicez artık ikisinden biriyle :D Cevabın nedir şimdi ikisi arasından ? :D

Ve tabiki photoshop .... :D

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Ben de fotoğraf makinesi alırken nikon ve canon arasında kalmıştım.
Nikon S kaçtı bilmiyorum ama 10 veya 12 mp'di.
Gittim mağazada ikisinin de çekimlerine baktım,canon baya bir canlıydı görüntü olarak.
O yüzden canon ixsus serileri çok güzel.
Bunlardan birisini de alsan çekimler mutluka memnun olursun bence,çünkü eski teknolojiye baya bir fark atmışlar.
Kalite olarak s710 daha iyi bu arada.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
acelen yoksa 3-5 gün bekle sana bi güzellik yaparım :) ama sabret acele etme sana bu fiyata çok daha iyisini bulacağım :D

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Peki bir türlü karar veremedim gerçekten saolun yardımınız için bekliyorum :)

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben de fotoğraf makinesi alırken nikon ve canon arasında kalmıştım.
Nikon S kaçtı bilmiyorum ama 10 veya 12 mp'di.
Gittim mağazada ikisinin de çekimlerine baktım,canon baya bir canlıydı görüntü olarak.
O yüzden canon ixsus serileri çok güzel.
Bunlardan birisini de alsan çekimler mutluka memnun olursun bence,çünkü eski teknolojiye baya bir fark atmışlar.
Kalite olarak s710 daha iyi bu arada.

Teşekkürler LaWa :)

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ses deneme 1 , 2 , 3 ...

:::. Güncelleme

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
hala almadın mı cihazı ben aldım sen alamadın bi cihazı :D buyur bu da dün dandik tripot yüzünden 40 dk mi alan foto :D

b48cxj.jpg
http://i38.tinypic.com/b48cxj.jpg