NFS Pro Street Demosu Sonunda Çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yarış tutkunlarının uzun süredir beklediği Need for Speed Pro Street demosu indirilmeye hazır!

EA Games'in yaptığı açıklamaya göre NFS Pro Street'in PC demosu bugün yayımlandı. Xbox 360, PS3, Wii, PS2, NDS, PSP, ve PC platformları için geliştirilen oyunun resmi çıkış tarihi 23 Kasım 2007.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle:
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
İşlemci: 2.8 GHz veya daha fazlası (Windows Vista için 3.0 GHz)
RAM: 512 MB RAM veya daha fazlası (Windows Vista için 1 GB RAM)
Sabit Disk: 8.1 GB boş sabit disk alanı
Ekran kartı: 128 MB veya daha fazla (Pixel Shader 2.0, AGP ve PCIe)
DirectX: Versiyon 9.0c
DVD-Sürücü: 8x

Download Link

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
İkiside aynı zaten...Sunucular farklı...1 tane link yeterli

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Yok demolar hep heyecanımı kacırıyor ben en iyisi full sürümünü bekliyim Crysis de yüklemedim heyecı kaçmasın diye sunun surasından ne kaldı cıkmasına :) Tşk ederim bilgi için..

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
oBsCuR HoMmE dedi ki:

aman tanrım bu ghz de laptopu nerden bulcaz ya... :O :O o_O

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bende link i kotasız arkadaşlara gönderdim, en kısa zamanda temin eder oynamaya başlarım :)

ilk kurup oynayan arkadaştan 2-3 screenshot bekliyoruz B)

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Demo sabah 03:00 civarında çıktı o saatte indirip oynadım.Screenshot koymak isterim fakat 256 Mb Ati x1300 Pro karta sahibim tatmin edici bir grafik detayı sağlayamayacağımdan dolayı screen koymak istemedim.Sağlam grafik kartı olanlardan screen bekleriz tabiki.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben en iyisi tam sürüm bekleyeyim ;D Bu arada directx 9 mu istiyor yuh !!! Bende 512 mb ati x1650 var kaldırır herhalde :D Carbonu kaldırıyordu,rahat :)

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
lucifer dedi ki:
Ben en iyisi tam sürüm bekleyeyim ;D Bu arada directx 9 mu istiyor yuh !!! Bende 512 mb ati x1650 var kaldırır herhalde :D Carbonu kaldırıyordu,rahat :)

Oynarsında benim x1300 Pro ile aldığım grafiklerin aynısını alırsın.Yüksek çözünürlükte oynamak bize haram :(

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
wbmstr dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Çift çekirdekli olunca işler değişiyor ama.Örneğin benim Core 2 Duo e6600(2.4ghz) 6.83ghzlik P4'e eş değer.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
wbmstr dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Aynı soruyu bir arkadaşa sormuş ve şu cevabı almıştım:
Çift çekirdekli işlemci olunca işlemcinin hızını 2 katı olarak düşün.
Yani benim bilgisayarın işlemcisi 1.83 ghz ama 2 ile çarpılınca 3.66 oluyor ve istenilen düzeyi fazlasıyla karşılıyor.
Bu cevap bana pek tatmin edici gelmedi ama umut fakirin ekmeği :(

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
elektr10 dedi ki:
wbmstr dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Aynı soruyu bir arkadaşa sormuş ve şu cevabı almıştım:
Çift çekirdekli işlemci olunca işlemcinin hızını 2 katı olarak düşün.
Yani benim bilgisayarın işlemcisi 1.83 ghz ama 2 ile çarpılınca 3.66 oluyor ve istenilen düzeyi fazlasıyla karşılıyor.
Bu cevap bana pek tatmin edici gelmedi ama umut fakirin ekmeği :(

2 katdanda fazla performans artışı olabiliyor.Özellikle P4ten Core2Duo'ya geçince.Benim gariban e6600 arkadaşın PD 965 extreme edition 3.73ghz(@4ghz) toz yutturuyor.iş birazda çekirdeğin nasıl olduğunda.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ne kadar arttığını nasıl anlayabilirim?
Benimki core duo T2400(core 2 duo değil).Mesela bunun artmış hali ne kadar olur doktor bey :p

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
elektr10 dedi ki:
Ne kadar arttığını nasıl anlayabilirim?
Benimki core duo T2400(core 2 duo değil).Mesela bunun artmış hali ne kadar olur doktor bey :p
Bence nfs: ps açacak kadar artmıştır :D İş ekran kartında bitecek bana kalırsa.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
fjqjovnmhl.jpg

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Şu an indiriorum.
Sistem özelliklerim:
P4 3.2 [2 Cpu's] <- (Core Duo ile karıştırmayalım)
1024 DDR-RAM
XFX 7600gt DDR2 256 MB Ekran Kartı
300 GB HDD

Crysis demosunu indirdim, tamamen akıcı, hiç takılmadan oynadım, zannederim bunuda oynayabilicem. Yükleyince SS'leri atarım...

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
benim elime 2gün sonra geçer oyun :(
arkadaşlar yokmu oyun görüntüsü koyacak :*

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bende demosu inene kadar orjinal oyun piyasaya çıkar o yüzden indirme hızını görünce vazgeçtim indirmekten.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler diğer sitelerdeki yorumları okudum...Oyun çok vasatmış !!!

Grafikler falan gayet iyi ama oyunun konusu yokmuş.Normal yasal yarışlara katılıp yarısıp cıkıyomussunuz...

İnşallah demoda böyledir.Eğer Nfs 2 gibi sadece oyun arabaların dört tekerlek üzerinde amaçsızca gitmesinden ibaretse halimiz kötü...

Eğer araba yarışına susadıysanız size kesinlikle Test Drive Unlimited'i öneririm.Grafikleri olsun, gerçek hayatla bağlantılarınız, sürücüyü geliştirme(kıyafetler alma, tarz yapma, evler satın alma, galerileri bizzat ziyaret edip araba satın almak vb....)olayların hepsi bu oyunda toplanmış.Şimdiye kadar gördüğüm en iyi araba yarısı oyunu diyebilirim...(En azından Pro Street'in Tam sürümü çıkana kadar.Hersey o zaman belli olucak)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bu beta 700mb galiba, bence senaryo vardır |)

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar oyunu yükledim ve oynadım...
Oyunda bi heyecan yok gerçektende. Street King sıfatına bürünmeye çalışıosunuz, bu ünvanı kaptırmamaya çalışıonuz falan. Yarışlarda arkadaşın belirttiği gibi yasal. Polis molis yok!
Ben gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Ama ümit ederim full version böle deildir..
Bende Test Drive Unlimited oyununun en iyisi olduğu konusunda hemfikirim. Deneyin derim.
En yakın zamandada SS'leri koyicam.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Phabio dedi ki:
Arkadaşlar oyunu yükledim ve oynadım...
Oyunda bi heyecan yok gerçektende. Street King sıfatına bürünmeye çalışıosunuz, bu ünvanı kaptırmamaya çalışıonuz falan. Yarışlarda arkadaşın belirttiği gibi yasal. Polis molis yok!
Ben gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Ama ümit ederim full version böle deildir..
Bende Test Drive Unlimited oyununun en iyisi olduğu konusunda hemfikirim. Deneyin derim.
En yakın zamandada SS'leri koyicam.

Ayen anlattıklarına katılıyorum dostum...Benim indirme imkanım yok(malum kahrolası kota yüzünden).İnşallah tam sürümü konulu olur yoksa NFS serisi sil baştan sıfırdan başlıyo demektir.Ayrıca hasar özelliğide çok ayrıntılı değilmiş.Belli başlı(kaporta, boya, lastik vs.)parcalar hasar görüyormuş.

Test Drive Unlimited bambaşka bi zevk.Hele bide direksiyon takımıyla oynandımı resmen koltuga çivileniyosunuz...Gerek konusu, gerek oynanış tarzı, polisleri, ek görevleri, mağazaları, oyuncuyla %100 sürekli bir iletişim içerisinde oyun.Gerçekten harika düşünülüp tasarlanmış bir şahaser !!!

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Test Drive Unlimited gerçekten çok hoştuda fizik motoru vasattı onunda.Klavyeden oynamaksa işkence.Aslında ona bakarsanız tdu'dada bir hikaye yoktu.Sadece oyunun başındaki video hikaye akışı varmış gibi gösteriyordu ama gerisi boş.
Hasar konusuna gelincede NFS arcade bir oyun.Gidipte arabanın paramparça olması olacak birşey değildir bence.Araba parçalayacaksan Colin McRae DiRT oynayacaksın.Polis konusuna gelirsemde polisler carbondaki gibi olacaksa polis olmasın daha iyi.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yanılıyorsun, TDU'da sadece bir yarış oyunun anlayışından ziyade, konut, kıyafet gibi opsiyonlara yer verilmiş olması oyunu daha cazip kılmış bence.
NFS'de arabanın paramparça olması elbette çok saçma olurdu fakat mademki böyle bir yenilik getirilmiş, hakkının verilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Çünkü gördüğüm kadarıyla sadece kaporta parçalanıyo, tekerlek patlaması gibi daha öne çıkan hasarlara yer verilebilirdi.
Polis konusunda ise tamamen haklısın, carbondaki polisleri atlatmak için Corvette değil, 21 Vites bi Bianchi olsa bile üstesinden gelirsin. :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben yarış oyununu yarışmak için aldığımdan kıyafetmiş vs. pek bakmadım TDU'da.Ama galeriye gidipte araba almak gerçekten hoş.Ayrıca benzin istasyonundan benzin falanda alsak tam benlik bir oyun olurdu :) Düşünün bi millionares cup(öyle bişeydi galiba oyunun en uzun yarışı) sırasında gidip benzin alıyorsun :D