NFS-Most Wanted (Carreer Yapamıyorum)

Bu konuyu okuyanlar

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben nacizane forumunuzun yeni üyesiyim:D
Benim sorunum şu;
NFS-Most Wanted benim PC de yüklü anca oyunda career e giriyorum 3.bölüm e kadar geliyorm ve 3.bölümün sonlarına doğru araba yavaşlamaya başlıyor ve oyun kendiliğinden kapanıyor...
Aynı sorun challenge da oynarkende de başıma geliyor.Orda yarış bitiyor ancak yarış bitince KAZANDINIZ! :D yazısı çıkıyor ve menüye dön dediğimde oyun kapanıyor..
Şu sorunu bi halletsekt oyunumu güzelcene oynasam :} ;D

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
mostwanted da 3. bölümden sonra kariyer yapıyosunda yalnız oyun nasıl kapanıyo ben onu anlamadım

bulmeh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
En çok kullanılan ve kestirme çözüm , oyunu kaldır tekrar kur (derim ben), bir de öyle dene (donanımdan çok oyundan kaynaklanan bir sorun varmış gibi geliyor bana)

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
PC MERAKLISI dedi ki:
mostwanted da 3. bölümden sonra kariyer yapıyosunda yalnız oyun nasıl kapanıyo ben onu anlamadım
3.bölümden sonra deil 3. bölümü bitirmek üzereyken araba kasıtlı olarak:D frenliyor yavaşlamaya başlıyor ve sonunda duruyor ardıdan da oyun kapanıyor..

Bu arada bulmeh tavsiyen için teşekkürler..

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
leonidas90 dedi ki:
PC MERAKLISI dedi ki:
3.bölümden sonra deil 3. bölümü bitirmek üzereyken araba kasıtlı olarak:D frenliyor yavaşlamaya başlıyor ve sonunda duruyor ardıdan da oyun kapanıyor..

Bu arada bulmeh tavsiyen için teşekkürler..

bende onu demek istedim

istersen sana bir kayıtlı(cariyer)verebilirim

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
walla sorunum düzelrmi bilmiyorm ama 3 den sonraki save dosyasını yollarsan sevinirm;D
İnş diğer bölümlerde de sorun çıkmaz
Bide oyun kopya ;D bu yüzden olabilir mi?Koruma modu fln :}

ömer.faruk.yakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben internetten most wanted indirdim.Oyuna giriyorum kariyerimi bmwyle yapıyorum.Yeni arabamı seçip entere basınca biraz doluyo sonra oyundan atıyo yardım edermisiniz?