NFS Most Wanted 2 kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ram:8gb hdd:1tb ekran kartı:2gb kasıo araba gidio yollara bişeyler oluyo neden bide çözünürlük nedren ayarlanıyo :D
bi yer var ordan ayarlıyorum ama bu sefer ekran küçülüo anlamadım gitti nerden çözünürlük ayarlanıyo :D
yardım pleas

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde pcmde kasıyor 8 gb ram intel core i7 işlemci 750 gb harddisk nvıdıa 630m 1gb ekran kartı var kasması çok saçma bi öneriniz varmıdır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu sorun herkezde var malesef 16gb ram ile oyun oynanmazmı hala kasıyor oyun :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende atı radeon hd 3400 var ama low da oynuyorum kasıyor lütfeeen biri yardımcı olsun :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu oyunda bir halt var yeni 2013 oyunlarını açıyor normalde veya düşükte rahat oynuyorum ama most wanted 2012 lowda bile takılmalar oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkaşlar bende kasıyor oyuna giriyorum az donmlar oluyor nedenini bilen varsa söylesin yha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesm bnde pentium dual core win 7 2.9 ghz islemcı var 1gb nwidia game force ekran kartı var 2gb ram var hç kasmıo oynyom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamın aleyküm beyler ben forche540 var 2 gb lık + i7 2.20 ghz lik işlemci + 8 gb ram var kasıyo bi yardımcı olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
her yapışımda araba tak tak tak diğe gidiyor ve değişen biş yokk 2 saniye bile kasmadan oynayamadım lütfen yardım edin pc ci yanlış oyunu ver di most wanted 1 i alcaktım pesi de yanlış ver di kezban yardım need foor speed most wanted için acil
:crying::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler şimdi size kasma sorununu düzeltecek şeyi söylüyorum
Benim pc2'nin ekran kartı ve özellikleri=4 gb ram 2gb ATI Readeon HD 6350 ekran kartı ve 3,10 Ghz.

Ve çözüm:setting > graphics > 1280x768

Dediğimi yapın SORUN ÇÖZÜLECEK...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide ole daha once yukledim superdi simdi bisey oluo logitech g27 den mi edio acaba

TCKa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sa Arkadaşlar Cok Önemli Bir konu var yardım edersenınz sevınırım Need For Speed Most Wandet 2 aldım oyun Çok fena kasıyor ne yaptımsa fayda etmedim pc min ozellikleri bana bır an once donus yaparmısnız yonetıcıler ?

İşlemci : İntel Core 2 Duo T5850 2.16Ghz / 2.2 ghz
Bellek : 3072 MB ram
DirectX11
Yonga türü : GForce 9400M G
1643 gb ekran kartı
bana yardım edın ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sa Arkadaşlar Cok Önemli Bir konu var yardım edersenınz sevınırım Need For Speed Most Wandet 2 aldım oyun Çok fena kasıyor ne yaptımsa fayda etmedim pc min ozellikleri bana bır an once donus yaparmısnız yonetıcıler ?

İşlemci : İntel Core 2 Duo T5850 2.16Ghz / 2.2 ghz
Bellek : 3072 MB ram
DirectX11
Yonga türü : GForce 9400M G
1643 gb ekran kartı
bana yardım edın ?