Nexus 6 Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

HulkOSMANLI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acelem yok G2 kullanıyorum memnunum :)
dostum bu g2 nin ekranı sararıyormuş la çoğununbide su kitkatı almadan önce cok fena 2 gün sarj gidiyormus ama kitkat gelince hem şarj süresi azalmış baya bi hemde bide telefonların cogu kitkatı alırken çökmüş servis garanti kapsamındda yapmıs gerçide

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
dostum bu g2 nin ekranı sararıyormuş la çoğununbide su kitkatı almadan önce cok fena 2 gün sarj gidiyormus ama kitkat gelince hem şarj süresi azalmış baya bi hemde bide telefonların cogu kitkatı alırken çökmüş servis garanti kapsamındda yapmıs gerçide

Benim çevremde birçok G2 kullanıcısı var ve sararma sorunu yok forumun grubunda da 1,5 yılda 1 geliyor şarz işi romla alakalı benim şarzım çok daha fazla gidiyor paralel ithalat cihaz
Gsmarena testi
JB
lg-g2-battery-score.jpg

Kitkat
gsmarena_016.jpg

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
ekran 6 inç yerine 5-5.2 olsaydı daha süper olurdu bu cebe sığmaz

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yüce Google ve Motorola dicem artık neden 6'' yaparsın ki ?!?!?
10 numara telefon olmuş donanım süper arayüz zaten saf android ve 5.0 Lollipop ile geliyor kasma donma yok şu boyutu 5.5'' yapsana

TheFame

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yüce Google ve Motorola dicem artık neden 6'' yaparsın ki ?!?!?
10 numara telefon olmuş donanım süper arayüz zaten saf android ve 5.0 Lollipop ile geliyor kasma donma yok şu boyutu 5.5'' yapsana
Aslında çerçeve olarak ince olduğu için 5.5'' cihazlara yakın boyutlarda ama bencede 5.5'' olmalıydı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bu telefon harbiden hoşuma gitti ama biraz pahalı olacak galiba eski nexus lar gibi olmayacak:mellow: