Nexus 5 Hala Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByBerk

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba,

Biraz uzun yazacağım içimi dökeceğim :) 1 sene önce nexus 4 mi s4 mini diye baya düşünmüştüm tasarım olarak s4 miniyi beğendiğim için aldım . Hala hala beğenmiyorum nexus 4 ü . Ancak telefon yetmemeye başladı. Kitkat tr ye gelmedi rus yüklü ondanda zaman zaman yavaşmalar görüyorum . Pili bozuldu 30dan 0 a inmesi 15 dk. Yani telefonumu değiştirmek istiyorum .

Şimdi birşeyler öğrendikçe karar vermek çok zorlaşıyor. Mesela samsung arayüzüne alıştım özellikle launcher klavye bildirim çubuğu . Ancak güncelleme desteği vermiyor düşük modellere .

Aklımda 3 seçenek var
1.nexus 5 1250 tl istanbul bilişimde
+ları 1.saf android olması :)
-leri 1. radyo yok.
2. Batarya kötü diye duydum ben s4 miniyle ; sabah 8 de sarjdan çıkarıyorum 8 saat wifi, 4 saat 3g , 2 saat müzik , 3 saat ekran ömrü alıyorum toplam 12 saat alıyorum hergün tabi 30dan sonrası ölüm . nexus 5de nedir tam olarak
3.kamera kötü duydum
4.ekranlarında sorun var diye duydum
5. istanbul bilişi garantisne mecbur kaldım başka yerde yok

2.lg g2 1200 tl heryerde
+ları 1.batarya 3000 mah.
2. arayüzü samsunga yakın kolay uyum benim için
- radyo yok , kitkat hale ve arayüz çok şişiyor g3 de bile şişiyor .

3. s5 1800 çok para ama nerdeyse en kolay geçiş
+ları 1. 2800 mah
2. ultra güç tasarrufu
3.samsung arayüzü lollipop
4.kamera

-leri geç güncelleme
-radyo yok
- arkası yara bandı resmen

Nexus 5 kullanan ve benim gibi kararsız kalan arkadaşlar yardım edebilirse süper olur. Sizce ne almalıyım veya beklim mi ?
Teşekkürler

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
nexus kullanan arkadaşım var ilk çıktığında yurt dışından aldı hala kullanıyor ilk günkü gibi diyor çok memnun için bilgim yok o da iyidir google önem verdi nexusa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende kullanıyorum. Bugün 5.1 Lollipop güncellemeside geldi. Güncellik konusunda tek tercih diyebilirim. Şarj lollipop 5 ile wifi açıkken su gibi çekiyor bugünkü güncellemede giderildi deniyor ama denemedim. Kamera full hd gayet tatmin edici, fotoğraf kaliteside söylenenlerin aksine çok iyi... Ekran çatlaması sorunu kronik denilen bende alırken kararsız kalmıştım ama öyle bir sorun yok bende kabıyla kullanıyorum hani düşmelere karşı ama ekranda durduk yere çatlama olacak hissi vermiyor. G2 de çok övülüyor ama bulabilirsen nexus 5 al bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...