Nexus 4 ve iphone 5 lutfen yardim

Bu konuyu okuyanlar

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kucuk ekran istemem ama iphone 5S de cok pahali olmaacakmi ?

By Fixed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum hem Nexus 4 hem de İphone 5 piyasadaki en stabil telefonlar. Kasma olayı her ikisinde de çok az diğer telefonlara göre. Para sıkıntın yoksa İphone 5 alabilirsin. İphone aldıktan sonrası da var tabiki oyunlara, programlara da AppleStore'da para ödeyeceğini de katıyorum :) Nexus 4 telefonunu bir mağazada elime aldım kullandım gerçekten çok iyi ben galaxy s3 kullanıyorum gerçekten ona göre yağ gibi akıyo telefon :) kısa bir kullanım yaptım herkeste olan klasik sorunları var mıdır onu bilmiyorum ama hem fiyat uygun hem donanım olarak çok iyi hem de ekran büyük ben nexus 4 öneririm :)

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya hepinize yorumlar icin cok tesekkur ederim iphone alacaksam 5S I beklerim ekrani buyuk olursa onu alirim onun haricinde size son bir sorum var Galaxy s4 mu daha uzun omurlu olur Nexus 4 mu ? 4 sene kasilmadan gitmeyecek ama hangisi daha iyi goturur ? Sonucta nexus 4 de ram boslugu var ?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya hepinize yorumlar icin cok tesekkur ederim iphone alacaksam 5S I beklerim ekrani buyuk olursa onu alirim onun haricinde size son bir sorum var Galaxy s4 mu daha uzun omurlu olur Nexus 4 mu ? 4 sene kasilmadan gitmeyecek ama hangisi daha iyi goturur ? Sonucta nexus 4 de ram boslugu var ?

Aslına bakarsan s4ten daha şimdiden donma sorunları gibi şeyler okuyorum ama nexus 4 için hiç kasılma diye bişi okuduğumu hatırlamıyorum.Ama dediğim gibi bence bekle nexus 5 çıksın onu al o seni götürür 4-5 yıl zaten fiyatı da gene uygun olacakmış benden sölemesi.

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam sagolun anlasilan nexus 5 I veya iphone 5S I bekleyecegim peki nexus 5 ne zaman cikar bi bilginiz varmi ?

By Fixed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam sagolun anlasilan nexus 5 I veya iphone 5S I bekleyecegim peki nexus 5 ne zaman cikar bi bilginiz varmi ?

Yeni Nexus ile ilgili söylentiler bir ara baya vardı ama kesin çıkacağı zamanıyla ilgili ve ya hangi firmanın çıkaracağı da belli değil. Galaxy S4 de iyi telefon ama şimdi alacaksanız Nexus 4 derim. Nexus 4'de olan donanımlar sizi epey götürür ve sürekli de güncelleme almaya devam eder.

Bu arada Iphone 5S'in de ekranının değişeceğini sanmam. Yani çok aşırı, olağanüstü değişiklikler olacağını sanmıyorum.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Bu yıl sonuna kdr çıkar bence nexus 5 hatta eylülde diğer telefonlar tanıtılırken oda tanıtabilir belli olmas yani ama dediklerine göre çok üst düzey özellikleri olacakmış tasarımı da güzel olacakmış ve fiyatı da uygun olacakmış.

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bana 4.7 inc en az ekran gerek o zaman ekime kadar nexus 5 I beklemek daha mantikli olacak peki fiyati hakkinda bir dusunceniz varmi ?

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Note 2 kullanıcısıydım 2 gb ram vardı telefonda ancak kasılma oluyordu ancak iphone 5'e geçtim telefon on numara kasılma felan yok ve bu kadar iyi çalışan bir sistemde yok

expiremeTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakin eger iphone 5s ekrani buyurse ondan alicam , ekime kadar beklerim ve nexus 5 in cikacagi kesinmi ? Bildiginiz gibi google ceosu cikmayacak demisti ? Ekimde cikmazsa hangi telefonu almaliyim 1400 butcem var almanyadanda getirebilirim

mtcapan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bakin eger iphone 5s ekrani buyurse ondan alicam , ekime kadar beklerim ve nexus 5 in cikacagi kesinmi ? Bildiginiz gibi google ceosu cikmayacak demisti ? Ekimde cikmazsa hangi telefonu almaliyim 1400 butcem var almanyadanda getirebilirim

iphone 5s in ekranı büyük bi ihtimalle 5 le aynı olacak ekran büyürse iphone 6 da büyür

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
iPhone 4'ü gördük iOS 7'de kasmaktan felç geçiriyor

yeniçeri99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 4 ios 6 da da çok fena kasıyordu. İphone'nun ömrü en falza 2.5 yıldır. Sonra yavaş yavaş kasmalar başlıyor.