Nexus 4 ekranı kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

mtcapan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG nexus 4 telefonumun camı kırıldı dokunmatikde çalışmıyo ankarada nerde yaptırabilirim bana kaç liraya patlar

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
300 tL gibi olabilir IPS ekran sonuçta

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa benimde aynı sorun var yurtdışından sipariş verip kendim değiştirmeyi düşünüyorum 84 dolar filandı 35 dolarda kargo ücreti 120$ gidi bi fiyatı var buda 260TL civarı bi para yapıyor burdaki telefoncular kazık 600TL diyen bile oldu yurt içide araştıra bilirsin nette gezinirken 220TL gibi bi fiyatta gördüm bende araştır biraz alıp takrırsın olmadı...

exests

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LG NEXUS 4 Ekran Değişim Videosunu buradan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;tJGFFE3xOFY]https://www.youtube.com/watch?v=tJGFFE3xOFY[/video]

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
LG nexus 4 telefonumun camı kırıldı dokunmatikde çalışmıyo ankarada nerde yaptırabilirim bana kaç liraya patlar
lg nin servisine parayla yaptır bence ucuza yapcam diye ugraşma çakma ekran takıolar tft oluo ıps in yanına gelemez serviis en saglıklısı....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gama iş merkezinde panateks var. Bugüne kadar 10-12 telefon tamiri yaptırdım. Birinden de sorun çıkmadı. Zaten kendileri bi zamanlar çankaya belediyesinin bilirkişisi idi.

comrade_tefo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende fazla nexus 4 ekran var ekranı 2. defa kırınca almıştım ancak kartta gitmiş bu sefer elimde duruyor, yedek orjinal batarya ve ekran mevcut düşünürsen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende fazla nexus 4 ekran var ekranı 2. defa kırınca almıştım ancak kartta gitmiş bu sefer elimde duruyor, yedek orjinal batarya ve ekran mevcut düşünürsen.

hocam ekran hala varsa elinde fiyat verebilirmisin , benim ekran saglam ama dokunmatik bozuldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim nexus 5 ekranım ikinci defa kırılıyor ama ben çinden istiyecem ne kadar güvenilir olur çinden istemem hem ordan daha ucuz burda alır taktırırım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ucuz çin malları sorun çıkartıyor bence uğraşma arkasında olan firmalar vardır türkiye den hallet bence