Netlimitsiz ve Ultranet Limitsiz paketleri hakkında bilgi verebilecek olan?

Bu konuyu okuyanlar

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Okul dönemi yurtta kaldığımdan dolayı evde HAZIRNET paketini kullanıyoruz, kullandığın gün sınırsız 2 lira fakat hız 1 Mbps. Bu adreste paketler arasında gezinirken 63 liraya NETLIMITSIZ ve 68 liraya ULTRANET LIMITSIZ paketleri gözüme çarptı; fakat aradığımı bir türlü bulamadım. Sorum ise; şimdi bu dediğim paketleri alabilmek için taahhüt vermek (12 veya 24 ay farketmez) gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa; önceki yazlarda kullandığımız; taahhüt gerektirmeyen ve 50 GB AKN'li 8 Mbps sınırsız tarifenin adı ve linkini bilen varsa rica edebilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/NETLIMITSIZ-Plus-Kampanyasi.aspx

50gb olan 63tl sanırım.
100gb adil kotalı olan 12 ay 69tl
netlimitsiz plus. onu kullanıyorum, öneririm.(normal ücreti 93tl. kampanyalar bölümünden bunu seçebiliyorsun.)

Buda tüm paketler. istediğini seçip arayarak bağlatabılırsın. yada online işlemler/Paket değişikliği yaparak alabilirsin.
http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/ttnetadslinternet/Sayfalar/TTNET-ADSL.aspx

Yani 63 lira olanda 12 veya 24 ay taahhüt yok, öyle mi?

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Yani 63 lira olanda 12 veya 24 ay taahhüt yok, öyle mi?

kampanyaya sahip olmayan paketler taahütsüz diye biliyorum. Yani işte ilk 2 ay ücretsiz sonraki 10 ay indirimli, kalan 12 ay aynı fiyat gibi bir paket seçmezsen , modem hediyesiz felan. Bunlar taahütlü oluyor. 444 0 375 i arayarak netlimitsiz paketinin taahütlü olup olmadığını sorabılırsın. ben taahütten cıktıktan sonra netlimitsiz plus a gectim.. 100gb anca yetiyor. taahütsüz 12 ay mesela benimki.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kampanyaya sahip olmayan paketler taahütsüz diye biliyorum. Yani işte ilk 2 ay ücretsiz sonraki 10 ay indirimli, kalan 12 ay aynı fiyat gibi bir paket seçmezsen , modem hediyesiz felan. Bunlar taahütlü oluyor. 444 0 375 i arayarak netlimitsiz paketinin taahütlü olup olmadığını sorabılırsın. ben taahütten cıktıktan sonra netlimitsiz plus a gectim.. 100gb anca yetiyor. taahütsüz 12 ay mesela benimki.

Çok teşekkürler. :)

Son mesajlar