Netflix Türkçe Oldu, Fiyatlar Değişti!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Netflix Türkçe Oldu, Fiyatlar Değişti!

Bir süredir ülkemizde hizmet vermeye başlayan film ve dizi izleme platformu Netflix, Türkiye için yenilikler yaptı. Türkçe dil desteği servise eklenirken fiyatlar da güncellendi.

Netflix'in yeni üyelik ücretlerini ve yeniliklerini nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Diyelim ki, 4K televizyonunuz var ve Netflix abonesi olduğunuz UHD film izlemek istiyorsunuz bu durumda AKK denen baş belası yüzünden değil UHD, HD bile izleyemezsiniz akıcı bir şekilde! Netflix için en az 100Mbps fiber optik internet bağlantısı gerekiyor AKK'siz yani ayda temiz 500₺ asgari ücretin yarısını veririz artık film izlemek için.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ultra HD keşke izleyebilsek malum internet hızları

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Ben alıyom taşınabilir harddiski gidiyom kafeye basıyom flimleri oyunları uygulamaları indirmeye ohh kebab internete sadece telden giriyom bana yetiyor ne vercem nete okadar para ve uygulamalara:D herkesten okadar çok vergi alınıyorki bana kalırsa o vergilerden alınan para yerine geçsin indirdiğim ücretli herşey:cool:

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
:)

PQ7897.png

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Netflixse üyelik nasıl oluyor?. Kredi kartı mı istiyor?.

serkanbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
AKK siz internetim var ama yinede Netflix kullanmam...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Youtube'dan 1080p 60FPS video izliyorum hatta buffer bayağı önden doluyor 5 6 mbit internetimle ama Netflix'ten 240p izleyebiliyorum transfer hızı çok yavaş bişey anlamadım bu işten sorun nerede?

serkanbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Youtube'dan 1080p 60FPS video izliyorum hatta buffer bayağı önden doluyor 5 6 mbit internetimle ama Netflix'ten 240p izleyebiliyorum transfer hızı çok yavaş bişey anlamadım bu işten sorun nerede?

İnternetinde gerçekten sorun yok ise kaynaktan gelen yayında sorun vardır....

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Netflix ile 3Mbps internetle bile HD video izleyebilirsin. DNS ayarlarını kontrol et.

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
para verilmez adamlara bak basıt üyelerine hd yokmuş sanki interneten izlenmiyor dizi filimler leptopu olan cok kişi tv baglayarak izlerler birde kablosuz klavye alırsa uzaktan rahatca kumanda ade bilirsiniz

babycray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arşiv olarak çok geniş bir yelpazesi var. birçok medya grubunun üyeliklerini denedim ve en beğendiğim platform digitürk oldu.
diğer ücretli aboneliklerin hepsinde ıvır zıvır çok fazla. netflix denemedim ama hız konusunda yavaşsa alınmaz. 100mbps hızımla donma olmadan seyretmem gerekirken aynı oranda karşılık veremeyen serverlar yüzünden verdiğim paraya acıyorum.
bir ara blutv kullandım ve yaşadığım sorunu belirttiğimde , karşımdaki hızınız düşüktür dedi salak yerine koyar gibi.
netflix in atılımlarını başarılı bulmakla birlikte fiyat olarak biraz daha uygun olması gerektiğini düşünüyorum. hala pahalı bir platform. çoğu dizi ve filmi online ve sadece net kotamdan gitmesi karşılığında seyredebiliyor iken niye o kadar parayı sana bayılayım diye düşünmüyor değil insan.