Netflix Hesabına Giren Kişiyi Nasıl Görürüm?

Bu konuyu okuyanlar

BlackPearlXV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba. Bir kız arkadaşımın netflix hesabı var, aile boyu, 4 kişilik. Neyse, ailenin hepsi Android telefon kullanılıyormuş ama birisi Iphone'dan giriş yapmış. Bana ise "Ailede kimse Iphone kullanmıyor." dedi ve ekleyerek "Onu nasıl bulabilirim." dedi. Ondan sonra WhatsApp'ta bilgisayar grubumuz var, oraya sormamıza rağmen ikna edici bir cevap alamadık. Ben de buradan yardım alayım dedim. Cevaplarınız benim için çok değerli, şimdiden minnettarım.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
5- Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

Konunuz uygun olan bölüme taşındı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar merhaba. Bir kız arkadaşımın netflix hesabı var, aile boyu, 4 kişilik. Neyse, ailenin hepsi Android telefon kullanılıyormuş ama birisi Iphone'dan giriş yapmış. Bana ise "Ailede kimse Iphone kullanmıyor." dedi ve ekleyerek "Onu nasıl bulabilirim." dedi. Ondan sonra WhatsApp'ta bilgisayar grubumuz var, oraya sormamıza rağmen ikna edici bir cevap alamadık. Ben de buradan yardım alayım dedim. Cevaplarınız benim için çok değerli, şimdiden minnettarım.
Web tarayıcısından netflix'in sitesine girip ayarlar bölümünden "Bağlı cihazların yakın zamandaki izleme etkinliğini göster" adlı bölüme girip,size yabancı gelen cihazları İp adresleriyle birlikte görebilirsiniz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Destekten de bilgi alabilirsiniz İP adresini vereceklerdir , ya da yukarıda arkadaşın dediği gibi de yapabilirsiniz