Netflix 4 k grup arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar netflix grubunda yer olan varsa aylık ödeme yapacak şekilde gruba dahil olabilirim.

Üyeliği kendim de alabilirim fakat 3 aylık peşin vermeyi kabul edecek arkadaşlar varsa alırım üyeliği 3 aylık istememin sebebide bi ay sonra ben vazgeçtim filan muhabbetleri olmasın uğraştığıma değsin diye. Kamu personeliyim kimsenin üç kuruşunda gözüm yok dediğim gibi grubunda yer olan varsa bende dahil olup bedelini ödeyebilirim

Son düzenleme:

saiffilmenam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar netflix grubunda yer olan varsa aylık ödeme yapacak şekilde gruba dahil olabilirim.

Üyeliği kendim de alabilirim fakat 3 aylık peşin vermeyi kabul edecek arkadaşlar varsa alırım üyeliği 3 aylık istememin sebebide bi ay sonra ben vazgeçtim filan muhabbetleri olmasın uğraştığıma değsin diye. Kamu personeliyim kimsenin üç kuruşunda gözüm yok dediğim gibi grubunda yer olan varsa bende dahil olup bedelini ödeyebilirim
Ben Varım...beni unutmayın

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam grubu tamamladığımızda bilgileri göndereceğim

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son bir kişi kaldı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Saiffilmenam ve Earsln arkadaşlar msj yolu ile tel nolarınızı gönderin bana 4 kişi olduğumuzda Whatsapp grubu açacam

Son düzenleme:

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cüneytsel arkadaşım sende gönder mesaj yolu ile tel numaranı

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son bir arkadaşa ihtiyacımız var ilgilenen olursa özel msj yolu ile numarasını göndersin ilk gelen dahil olur

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef geup doldu çıkmak isteyen olursa msj atarım

serkanctn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir arkadaşımız ayrılmak istediği için bi kişilik boş yerimiz var ilk gelen arkadaşı dahil edebilirim

mstfh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni ekleyebilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bir arkadaşımız ayrılmak istediği için bi kişilik boş yerimiz var ilk gelen arkadaşı dahil edebilirim
Beni dahil edebilirsiniz