Netbook ekran çözünürlük sorunu

Bu konuyu okuyanlar

yasin307

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm ,hp compaq mini 110 netbook um var ekranları küçük bildiğiniz gibi, bazı programların en basit örnek verecek olursak msn seçenekler penceresini açınca en alt kısımda -Tamam İptal Uygula Yardım- gibi butonlar var işte bu alt kısımlar görünmüyor buna benzer görüntü sığmaması sorunu yaşıyorum ,bu saçmalığa dur diyecek bilgi arıyorum şimdiden TŞKLER............:(:huh::huh:

Çözünürlük ayarlarındada 2 seçenek var ikisinide denedim olmuyor yardım bekliyorum halen ?????

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Netbook ekranı o kadar olur zaten, çözünürlük değeri düşük demek ki. Ekranı o kadar destekliyordur.

yasin307

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki netbook da şimdi verdiğim örnek gibi msn de diyelim bi ayar değiştiricez veya bi problem var seçeneklere girmem gerekiyor giremiyecekmiyiz en ufak basit bir ayarı göremicekmiyiz.???:(

faruk832

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede var yardım bekliyorum acil lütfen........:huh:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
msnyi tam ekran yap ekrana yayılır zaten taşma falan olmaz o zaman her yerini görürsün

yasin307

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ok.de bir tek msn değilki başka programlardada oluyor ,bazı onay vermem gereken pencereler oluyor veremiyorum göremediğim için bu netbooklarda genel bir sorunmu anlamadım vallahi ya...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Çözünürlüğünle alakalı, netbooklarınki de küçük oluyor malesef.

yasin307

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ok. ilgi ve bilgi için tşkler.sğl......