Netbook-benim gibi olanlara yararlı olması temennisi ile

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lusifer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar uzatmadan direk mevzuya dalıyorum..

Bildiğiniz üzere netbook almak 10 tane rus kızdan birini beğenmek kadar zor bir durum :mrgreen:,Bayan arkadaşlar kendi açılarından bakabilirler 10 tane italyan erkeği gibi,neyse kakaya çevirmeden tekrar mevzuya giriyorum:yes:(hay ben senin gir artık şu konuna ne çok edebiyat yaptın a..)

Tamam tamam giriyorum..:yes:

Evett.. Bende bir çok diğer yurttaşımız gibi netbook almak istiyorum lüks,zevk, işinden dolayı ihtiyaç için değil adam gibi notebook'a verecek kadar param yok şu sıralar maalesef.. neysem..

Ben yeteri kadar araştırdığımı sanıyorum onun için son hamle olarak sizlere danışmak istedim aranızda benden kat kat daha bilişim üzerine bilgisi olan kardeşlerim ağabeylerim olduğu için..

Bulduğum sonuçlar doğrultusunda bir kaç model kanısına vardım,nedir derseniz yazıyorum hemen

(1) ASUS Eee PC 1215 N(geçen sene yanılmıyorsam bu aylara doğru piyasaya çıkmış araştırdım hiç bir İnternet sitesinde satışı bulunmuyor,ben bulamadım yani)

(2) ASUS Eee PC 1215 B(bu velet de sanırsam 2011 ocak şubat aylarında piyasaya çıkmış,lakin halen ülkemize uğramamış d.haberde 6 ay konuyla ilgilenen be halen gelmedi mi bu ya! diyen yazıları gördüm)

(3) ACER ASPIRE ONE 722 C-60 (bu model 2011 haziran aylarında çıkan C-50 işlemcili aynı modelin rezerve edilip şu sıralar C-60 işlemci ile piyasaya çıkması olmuştur,ve vatancomtr de görebildim

Şimdi gelelim saadete asusun lamborghini,ferrari modellerini bunlardan ayrı tutarsak,ve diğer markaların diğer modellerini bir köşeye bırakırsak,acer ve asusun netbook modellerinden en iyileri bunlar her halde ?

Velhasıl kelam senin derdin ne kardeşim!derseniz,şunu diyorum.

1-bu 3 modelden hangisini almalıyım

2-1215 N i piyasada gören alanınız var mı,kaldı mı piyasada?

3-1215 B ülkemize geldi mi geldiyse nerede beklenmeli mi?

4-Acer aspire one 722 C-60 yukarıda ki 2 modele göre çok geride olduğunu sanmıyorum ama yukarıdakiler yok ise direk almalı mıyım?

5-Eğer bunların fiyatlarında daha iyi olan bir modeli var mı benim fark edemediğim,ferrari den falan hariç yani en fazla 850 lira olmalı alacağım model

6-Bu kadar uzun ve açık yazmamın nedeni benim gibi olan gardaşlarımın da yararlanması ve sizlerinde bunun için daha katılımcı olmanızı diliyorum,ilk mesajım ve ilk konum başka bir kaygı için istemiyorum bunu sizden anladınız siz
:yes:

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler beyleeeer :thumbup1:

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
hiç kimsenin her hangi bir konuya yorum yapma zorunluluğu yok

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam, babam ttnet'in kampanyasıyla kendisine almıştı Asus EeePc. Modeli tam bilmiyorum ama 499 civarı bişeydi. Bende 1 yıl kullandım, tavsiye edebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...