Neo, Neo V mi Galaxy W mi?

Bu konuyu okuyanlar

bortu3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni telefon alıcam ama Neo,Neo V ile Galaxy W bu 3 cihaz arasında kaldım.3'ününde fiyatları ve özellikleri birbirine çok yakınlar sizce hangisini almalıyım?

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Neo V derim :) Galaxy W TFT ekran verdiğin paraya bile değmez,ancak birazcık görsel olarak Wonder daha şık duruyor karar senin :)

bortu3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim ark bugun almis neo v herseyi gayet iyi ama biraz fazla yuklenince kasmalar oluyor acikcasi galaxy w yi merak ediyorum kullananlar varsa anlatabilirmi

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Neo V derim :) Galaxy W TFT ekran verdiğin paraya bile değmez,ancak birazcık görsel olarak Wonder daha şık duruyor karar senin :)

tabi sana wonder neo meo güzel gelmez one x olunca :)

--- Mesaj Güncellendi ---

dostum 1.4 ghz işlemcili cihaz fiyatıda uygunsa kaçırma derim

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
tabi sana wonder neo meo güzel gelmez one x olunca :)

--- Mesaj Güncellendi ---

dostum 1.4 ghz işlemcili cihaz fiyatıda uygunsa kaçırma derim

Ehehe :D Wave'de alıcı çıktı :D Şimdi karar vermekte ya 1100'e S2 alıcam yada One x alıcam 1450'ye bakalım neler olacak :D

bortu3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy W Neo V den daha ucuz şu anda :)

santra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk kez android telefon aldım, birkaç gün önce.. çok çekiniyordum açıkçası, telefondan çok, android kullanmaktan.. teknosa dan aldım, alcatel onetouch 890d.. çift hatlı, androidli, wifili,dokunmatik ekran ve gps özellikli.. bayağı kurcaladım, memnun kaldım.. kendime göre özelleştirdim, gece ikilere kadar uygun programlar indirdim google play den.. tek sıkıntım, pili çok kullandığım için galiba 1 gün gidiyor, ama çok aşırı kullanıyorum.. normal de 3 gün gitse razıyım.. fiyat çok uygundu, sadece 199 tl.. bilgi paylaşımı olsun diye yazdım.. ama ben de galaksi w almayı düşünüyordum, araştırmalarım da çok beğenildiğini öğrendim.. fakat, rakam işte,memuruz ya, 700 küsur tl ye pahalı geldi bana:))..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
ya bn wondere bakıodm kararımı vermiştim bide n8 e bakmıştım neo v i gördüm ics geliceği için bunu almayı düşünüyorum ama 1 ghz yetermi yoksa wonder 1.4 ghz onu mu alıyım bir de ics ile çok değişiklik olacak mı lütfen cevap verirseniz ii olcak

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
neo v ile neo karşılaştırması saçma olmuş alabiliyosan tabi ki neo almalısın

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Neo v *,Neo nun kırpılmış versiyonudur. Arada çok fiyat farkı yok diyorsan Neo al.

Neler kırpılmış dersen;

Neo da daha iyi kamera, daha kaliteli kulaklık ve 8gb lık hafıza kartı.
Neo V *de ise daha düşük kamera, daha düşük kalitede kulaklık ve 2gb hafıza kartı vardır.*

2gb lik hafıza kartı bu telefona asla yetmez. Hele günümüzde iyi bir android oyunun bile 1gb ın üstünde olduğunu göz ününe alırsan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o fiyatalınacak en iyi telefon kısaca wonder müzik sesi az çıksada performans konusunda oldukça iyi