Soru Neler ilginizi çeker ?

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Merhabalar, 2022 yılında tutması muhtemel kanal fikirleri hakkında yardıma ihtiyacım var. Sizin izlediğiniz ve ilginizi çeken videolar, kanallar ne hakkında ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhabalar, 2022 yılında tutması muhtemel kanal fikirleri hakkında yardıma ihtiyacım var. Sizin izlediğiniz ve ilginizi çeken videolar, kanallar ne hakkında ?
Hocam oyundan anlıyorsanız.Oyun incelemesi yapan kanal sayısı az.Enis Kirazoğlu sadece bu işi yapmıyor,Ne Olduğu Bilinmeyen Kanal isminin hakkını veriyor ve içerikler sadece inceleme değil.Dost Kayaoğlu ve 75FPS kalıyor.Bu gibi kanallar tutar.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Hocam oyundan anlıyorsanız.Oyun incelemesi yapan kanal sayısı az.Enis Kirazoğlu sadece bu işi yapmıyor,Ne Olduğu Bilinmeyen Kanal isminin hakkını veriyor ve içerikler sadece inceleme değil.Dost Kayaoğlu ve 75FPS kalıyor.Bu gibi kanallar tutar.
Hocam oyun inceleme kanalı ilk sıradaydı kafamda ama çok oyun kanalı var diye yapmak istememiştim ama sizin söylediğiniz şekilde hiç düşünmemiştim. Gerçekten az kanal var dediğiniz tarzda. Fikriniz için teşekkürler. Şimdi isim aramaya koyulmalıyım. Bu arada, isim öneriniz var mıydı :D?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Hocam oyun inceleme kanalı ilk sıradaydı kafamda ama çok oyun kanalı var diye yapmak istememiştim ama sizin söylediğiniz şekilde hiç düşünmemiştim. Gerçekten az kanal var dediğiniz tarzda. Fikriniz için teşekkürler. Şimdi isim aramaya koyulmalıyım. Bu arada, isim öneriniz var mıydı :D?
144FPS/30FPS 75FPS isimli arkadaşı severek izliyorum.Yayınlarada katılıyorum az izleyini var.Geçen yayında rakip yok diyordu.Sen olursun :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Destek olurum videolara.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
144FPS/30FPS 75FPS isimli arkadaşı severek izliyorum.Yayınlarada katılıyorum az izleyini var.Geçen yayında rakip yok diyordu.Sen olursun :)

Destek olurum videolara.
75fps'yi biliyorum ama 144fps kanalının linkini bana pmden atabilir misiniz bulamadım ben. Ayrıca destek için teşekkürler

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Ha anladım tamamdır :D 144 fps güzel isim domain olarak ise .net boşta belki metinleri de bir blog açıp oraya yüklerim
Blog pek tutmuyor gibi ama sen bilirsin.

Kanalı açında at buraya.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Blog pek tutmuyor gibi ama sen bilirsin.

Kanalı açında at buraya.
Videoları paylaştıktan sonra metinleride kullanışlı hale getirmek için bir fikir olabilir belki diye dedim. Bir ihtimal seoyada katkısı olur. Mutlaka atacağım kanalı ayarladığımda :D

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,623
Açacağın kanalın türü için öneri alınmaz bence. Gerçekten ne istiyorsan onu yapmalısın. Başkasının tavsiyesinden devam edersen eninde sonunda sıkılır vazgeçersin.