Need for Speed: Undercover tam gaz geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
logokt4.jpg

Electronic Arts'tan John Riccitiello bugün sadece The Godfather II oyunu hakkında konuşmadı ve Need for Speed'in yeni oyunu hakkındaki ilk bilgileri de verdi. Riccitiello, sözlerine Need for Speed: Carbon ve Need for Speed: Pro Street'in başarısız olduğunu tüm ekip olarak kabul ettiklerini ve Electronic Arts Vancouver'un yeni oyun için çok sıkı bir şekilde çalıştığını açıklayarak başladı. Daha sonra ise Electronic Arts Vancouver tarafından geliştirilen Need for Speed: Undercover hakkındaki ilk detayları açıkladı.

Riccitiello'nun söylediklerine göre Need for Speed: Undercover serbest bir oynanış sunacak ve görev tabanlı olarak ilerleyecek. Oyun, Need for Speed serilerinden alışık olmadığımız derecede kapsamlı ve güzel bir senaryoya sahip olacak. John Riccitiello oyununun işleyiş olarak The Transporter filmlerine oldukça benzeyeceğini de özellikle vurguluyor. 2008 yılının Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Need for Speed: Undercover hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Kaynak

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
ben hala NFS Underground 2 oynarım..
3 kere bitirdim.. carbon, mostwanted'ta oynadım ama undergraund farklı bi oyun ya..

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
RadoN dedi ki:
ben hala NFS 2 Underground oynarım..
3 kere bitirdim.. carbon, mostwanted'ta oynadım ama undergraund farklı bi oyun ya..

evet ilk göz ağrısı abi :)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu oyunda fiyasko çıkar,EA ders almaz,gelecek sene daha iyisini yapacağız der ve bu böyle sürer gider. RC: Grid'imiz varken ne gerek var NFS'e :)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
m1903 dedi ki:
Bu oyunda fiyasko çıkar,EA ders almaz,gelecek sene daha iyisini yapacağız der ve bu böyle sürer gider. RC: Grid'imiz varken ne gerek var NFS'e :)

Rc:Grid güzel bir oyun doğru, ancak Nfs hakkında henüz bişey söyleyemeyiz. Önyargı ile yaklaşmamak lazım sonuçta Fifa 07 de hata görüp Fifa 08'i doğru yapan onlar, aynı şekilde Nfs Carbon ve ProStreet de olumsuz eleştiri alan EA dersini aldı ve güzel bir oyun ile karşımıza cıkacak gibi duruyor. Rc:Grid oyun olarak doyurucu nitelikte ama oynanış olarak hiç iç açıcı değil.

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
modifiye için underground ama heyecan için most wanted ;) pro street yüklemiştim 2 gün sonra kaldırdım bakalım bu nasıl olacak.

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Ben daha Pro Street'i bile oynamadım :D Arkadaşım oynarken görmüştüm, hoşuma gitmedi >X< İnşallah yeni gelecek oyun adından uzunca bir süre bahsettirir B)

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bugüne kadar yapılan tüm nfs serisini çok severek yada ehh işte idare eder diyerek oynadım bitirdim. prostreet 6 ay bekledim çıksın diye. tam çıktı indirmeye başlamıştım arkadaşım ben indirdim gel al dedi.bıraktım gitti almaya sevinçle.açtık oyunu biraz baktım.şok yaşadım almadan döndüm eve açıkcası yeni oyunda bunu yaşayacağımı düşünmüyorum.ama aynı heyecanlada beklemem artık.