Need for Speed Payback'in oynanış videosu yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Az önce izledim. Gta nfs arası bişey olmuş. Ama muhteşem olmuş. :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Oyunlarla pek içli dışlı değilim. Bunun nedeni pc tablet telefon da oynamak hiç tat vermemesi.
Konsol olayı tam tersi fakat her ne kadar almayı düşünsemde alacağım gün vazgeçiyorum.
Bunun da özel nedenleri var :D

Nfs serisinin most wanted serisini bir iddia üzerine oynamış ve çok beğenmiştim.
Grafikler harika olmuş @hastysquirrel arkadaşımızın dediği gibi gta yı andırıyor.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
2017 yılında arabalarda HP barı nedir ? 2 kere çarpıp arabanın yoldan çıkıp kaza yapması... Tamamen gerçekçi olsun demiyorum da bu kadar da saçma yapmasalardı iyiydi birde her aracın kaza yapışını beklemek bir süre sonra acayip can sıkacaktır. Next-Gen grafiklerinde mobil oyuna benzemiş, şu seriyi artık Ghost Games'in elinden al EA Games.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Hotspur suıt Diye bi serisi vardı pek sevememıtım çok sıradna gelıyordu hani ne biliyimama güzele benzıyor görev tarzı şeyler koyması fılan ilgimi çekti gerçekten trailerdaki gibiyse

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Dünya'nın en saçma oyunu olmuş yine, klasik NFS ve klasik EA, paraya odaklı kurgu.

120mph hız ile makas atan tır ve 120mph hız ile giden Mustang tır yakalayamıyor.

Görsel dayayıp, online + konsollara dayatılarak tamamen ticarete önem verilen bir başka oyun.

NFS en son Underground 2 ile rahmetli olmuştu zaten, ümidim yoktu aynı tadı yakalayacaklarına.

Sürüş dinamikleri Underground 2'de zirveydi, sonra hep dibe gittiler, disketle 1997 yıllarında oynanayan formula oyunu gibi oldular.