Need For Speed Most Wanted %100 Türkçe Yama

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa arkadaşım indirdim kurdum çalışmadı 2 3 kez kurdum açtım oyunu olmadı bilgisayarı yeniden başlattım olmadı bir çaresi var mı yardım!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nfs most wanted de vic gibi adamları yeniyorum arabalırı gelmıy arkadaşımda var onda gelio neden acaba yardım edin yaww:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yaa bende kara liste yerine geliom yarışa başlıom sonra başkalarıyla yarışıom karalisteye girmio

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Need For Speed Most Wanted'ı Full Nerde İndirebilirim linkini atar mısınız .s ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen tüm yarış kapıları ve tüm polis kapılarını aç ayrıca bide ana menüde var oradaki polis kapılarınıda açç

(tşş)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kurdum yeniden başlattı çalısmadı nerde hata yapıyorun bilgisi olanlar söylesin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hani 10 cu kara listede arabasına yarışıyonya 1 cisini geçiyon 2 ci yarışta gaza basıyom araba duruyo neden nolur yardım edin

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yenisi çıkana kadar idare edicez bununla artık. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a kardes ben nfs mw indirdim internetten 350 mb lik 1 dosya olarak indi yerel disk D ye kurdum ama oyuna giriyorum cikiyorum yaptigim hic 1 sey savelenmemis her seyi bastan yapmak zorunda kaliyorum lutfen yardim nfsden sogudum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar siz gerçekten bu türkçe yama yı kurdunuzmu ben kurulan dosya ingilizce yazıyor oyunu açıyorum yine ingilizce açılıyor, birde anlamadığım nasıl böyle işlere itibar ediyorsunuz gerçekten hayret edilecek bi durum ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yamayı kurduugm yerden langueges dosyasına attım ama dil almanca oldu türkçe nasıl yapıcaz ya benim indirdiğimde dil rusçaydı türkçe yama yapıyım dedim almanca oldu bari inigilizce olsun ingilizce nasıl yaparım

zihayat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yamayı kurduugm yerden langueges dosyasına attım ama dil almanca oldu türkçe nasıl yapıcaz ya benim indirdiğimde dil rusçaydı türkçe yama yapıyım dedim almanca oldu bari inigilizce olsun ingilizce nasıl yaparım

ne diyon arkadaş sen turkce yama indiriyorsun almanca oluyo ilginç bir durum yani