Nedir bu oyun bağımlılığı, kölelik olmuş!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sipisak

Üyecik
bağımlı olduğunuzu hissettiğiniz oyunlar nelerdir, bağımlılıktan kurtulmak için neler yaptınız ve kurtulabildiizmi? hastanaye başvurdunuzmu?

sipisak

Üyecik
çocuklar için mavi balina oyunu gibi oyunlar vardı mesela, ölüme kadar gidiyor, şakası yok bağımlılığın!

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.
bazıları tuvalete bile gitmiyormuş :D çok tehlikeli bir durum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten senin niyetin yok konuya yararın olmayacak gibi, en iyisi sen konudan çık daha huzurlu hissedersin kendini.
Call of Duty Modern Warfare 1-2-3
1-3 saat
2-4 saat
3-4 saat
11 saat

Call of Duty Modern Warfare 1-2-3
1-3 saat
2-4 saat
3-4 saat
11 saat
Ama tuvalete gittim yemek yedim içime yapmadım 🤣

The Bisküvi

Asistan
Yasaklı
bağımlı olduğunuzu hissettiğiniz oyunlar nelerdir, bağımlılıktan kurtulmak için neler yaptınız ve kurtulabildiizmi? hastanaye başvurdunuzmu?
Derman bende. Birkaç sene önce dragon city bağımlısıydım. Abim ejderlerin yarısını çok ucuza sattı oyundan soğudum oynamadim bi daha

sipisak

Üyecik
Derman bende. Birkaç sene önce dragon city bağımlısıydım. Abim ejderlerin yarısını çok ucuza sattı oyundan soğudum oynamadim bi daha
Kaç saaat oynuyordun, abin olmasaydı kendi başına bağımlılıktan kurtulabilirmiydin?

Arkadaşlar bi̇rde oyun i̇çi̇n sirf bi̇lgi̇syar veya oyun konsslari alan kendi̇ faki̇r ama kredi̇ karti yönünden zengi̇n bi̇çareler de var, acıyorum öylelerine. :(

Bi ıssırabilsem

Profesör
Çalıştığım için öyle bir bağımlılığım yok. Ama çalışmasam tahminen pubg'ye takmıştım kafayı.

Byilmaz91

Üyecik
Manyağım ben, Psikopatım. 1.5 Sene boyunca Elder Scrolls V: Skyrim oynadım. Sildim, daha sonra 7 aylık bir save daha oynadım. Toplamda 2 Seneyi geçmiştir oynamışlığım. Deliyim ben, günde 5 doz almazsam rahat uyuyamıyorum :) ;):D

sipisak

Üyecik
Manyağım ben, Psikopatım. 1.5 Sene boyunca Elder Scrolls V: Skyrim oynadım. Sildim, daha sonra 7 aylık bir save daha oynadım. Toplamda 2 Seneyi geçmiştir oynamışlığım. Deliyim ben, günde 5 doz almazsam rahat uyuyamıyorum :) ;):D
Bilgisayarı parçalamak gerekiyor senin bağımlılığını çözmek için demekki :D Kendini tutamıyorsun.

Bi tanıdığımı oyun bağımlığı yüzünden sevdiği kız terketmişti, sonra kızın önünde bilgisayarını hemde pahalı idi ezdi geçti :D

GatsuX

Doçent
Benim bilgisiyar yaşlı pek oyun oynayamıyorum o yüzden ps4 kullanıyorum ama pc in tadı farklıdır

Transistor

Profesör
Mavi balina telefon/pc oyunu gibi bir şey değil. Biraz araştırmanı öneririm. Bir de beni de bağımlı yapan oyunlar mevcut fakat yemeden içmeden kesecek cinsten değil. Biraz maymun iştahlıyım. Bir oyuna bağımlı olsam bile 1 2 haftaya sıkılırım. Ha ama 1 2 hafta boyunca dibine vururum.

stat counter