Neden Turkcell Kullanmamalıyız ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce hangi operatör HER YÖNÜYLE tercih edilebilir.

• Turkcell

Kullanılan: 31 66.0%
  • Türk Telekom

Kullanılan: 8 17.0%
  • Vodafone

Kullanılan: 8 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    47

Halktan Biri

Dekan
Onursal Üye
Bizim burada her nedense Turkcell 4.5G çekmiyor. Ama Vodafone 4.5G çekiyor. :)

Turkcell salla kazandan çoğunlukla Bip dakikası hediye ediyor. Ama Vodafone'da neredeyse her hafta günlük 1GB internet hediye ediyordu.

Ama onun dışında hız olarak kötü değil. 4.5G çekseydi daha hızlı olabilirdi.

Inan Yetmen

Profesör
Numara kullandığım zamanların çoğunda turkcell kullandım. Fiyatı haricinde gerçekten çok güzel. Fiyat meselesini de zaten geçenlerde gnc pakedine geçip o sorunu da hallettim. Hiç biri turkcell kadar iyi değil kim ne derse desin.

Constantin87

Profesör
Bahsetmiş olduğun 20tl vergi 2018 yılı için toplamda devlete ödeyeceğin telsiz vergisi opt ile alakası yok bu sene için aylık 1,89 du galiba, bu vergi yeni yıla kadar senden alınmaz

Mahmutpaşa

Asistan
Fiyatları söylüyorlar size , kullanmama sebebiniz bu olmamalı.
Paketim bittiğinde sırf internet sağlayıcı olarak içeriğe müdahele ettikleri için başka operatöre geçeceğim ama Telekom olmayacak keza onlar da müdahele ediyorlar.
Resmen rezalet bir dünyada yaşıyoruz. Facebooka falan kızmasın kimse adamlar bedava hizmet veriyor en azından. Kendi paramızla rezilliğin tanımı Türk şirketleri malesef.

AMC

Profesör
Turkcell - Turk Telekom İki operatörde tercih edilebilir

Fakat vodafone kullanıcısı olarak internet LEŞ !

--ProofStriker

Profesör
Turkcell artık çok kazık oldu 2 gb internet 30₺. Oysa ki Turk Telekom da aynı fiyata 6 gb internet var. Ve fiyatını haketmiyor. Babam Turk Telekom kullanıyor annem de Turk Telekom a geçti sıra bana geldi çekim gücüne baktım aralarında Turkcell ile hiç bir fark Yok benim Turkcell ile aynı çekiyor hatta ufak farkla Turk Telekom daha iyi yakın zamanda hemen geçeceğim.

MevlutOrhanTr

Asistan
Arkadaşlar az önce bana kitlenen faturamı ödedim.Birde tüketici şikayetinde bulunmuştum bir şey yok , faturanız normal demişler.Sonra son kez Turkcell sayfasında gezinirken 4+1 gb internet 500 dk 1000 sms 25 tl dediler.Şaka gibi başka operatore gideceğim dedim diye mi bu paket geldi yoksa başka birşey mi anlam veremedim.Şuan hattımı kontrol ettim ve 5 gb gece gündüz fark etmiyor.Yine salla kazanda normalde bana 1 haftalık 1 gb instagram veya bip v.s veren turkcell 4 gb 1 haftalık vermiş.Bu neyin nesi Turkcell bey :) Şaka gibisin.

Arkadaşlar az önce bana kitlenen faturamı ödedim.Birde tüketici şikayetinde bulunmuştum bir şey yok , faturanız normal demişler.Sonra son kez Turkcell sayfasında gezinirken 4+1 gb internet 500 dk 1000 sms 25 tl dediler.Şaka gibi başka operatore gideceğim dedim diye mi bu paket geldi yoksa başka birşey mi anlam veremedim.Şuan hattımı kontrol ettim ve 5 gb gece gündüz fark etmiyor.Yine salla kazanda normalde bana 1 haftalık 1 gb instagram veya bip v.s veren turkcell 4 gb 1 haftalık vermiş.Bu neyin nesi Turkcell bey :) Şaka gibisin.
HEPİMİZİ dinliyorlar!!!!!!! :D

Cepmarket

Üyecik
Vodafone candır hem ucuz hemde babalar gibi çekiyor Kadıköy serasker vodofone de ,hattını vodafone taşıyanlara kulaklık+kılıf+ekran koruyucu hediye kampanyası var ,git taşı beleşden de hediyeleri kap

astegon

Profesör
Turkcell'i yıllarca kaliteli diye destekledim ancak bazı şeyleri birleştirince gerçekten de fos bi şirket olarak aklıma yerleşti artık.

1- Yerli olarak lansman yaptıkları herşey'in altyapısı yabancı menşei çıktı: BİP, Yaani v.b.

2- Bu en uyuz olduğum özellikleridir kendilerinin: telefonuna ekranına pat diye bi uyarı geliyor ve bilmem kaç tl karşılığında 1 hafta yada 1 ay müzik abonesi, goller cepte abonesi olmamız karşılığında bilmem ne veriyorlar, onaylarsan TMM'a istemiyorsan hayır'a basıyorsun. Bunu bizim gibi gençler hayır'a basark bertaraf ediyoruz ancak annemiz babamız yada çok telefondan anlamayan herkes tamam deyip geçiyor ve anında abone yapıyorlar milleti. Aylar sonra anlıyor insanlar abone olduklarını tabi bulana kadar cepleri boşaltıyorlar, bu vicdansızlıktır...

3- Numara taşıma ile yada yeni hat ile aldığın 25 lik tarife taahhüt bittiği an en ucuz 35 TL oluyor. Mevcut müşterisini hiç iplemeyen bi şirket
Bip olsun Yaani olsun arka planda farklı şeyler çalıştırıyor. Bip kötü bir uygulama değil. Her geçen gün geliştiriyorlar. Ama daha çok çalışmaları lazım.

2. madde konusunda katılıyorum. Çok haklısınız.

3. madde konusunda ise tarifeleri operatörler belirliyor BTK onaylıyor. BTK onayı olmadan tarife çıkmıyor, çıkamıyor. Numara taşınabilirliği geçirgenliği politikası sebebiyle bunu yapıyorlar maalesef. Hepsi öyle bu arada.

yilmaztaner

Üyecik
Daha önce bütün operatörlerle çalıştım ama çekim kalitesi bakımından Turkcell en iyisi olduğu için artık onu kullanıyorum. Fiyat bakımından diğerlerinden biraz pahalı ama en azından her arayan bana ulaşabiliyor.

meraklımelo

Üyecik
Turk telekom sakın kullanmayin. Online işlemlerdeki liralarınızı somuruyorlar.
Şöyleki paketiniz bitiyor. Fakat size bitince hemen bitti diye mesaj gelmiyor. Mobil veriniz açıksa yandiniz. Tüm liralariniz gidiyor.

stat counter