Neden Nokia n95...

Bu konuyu okuyanlar

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar görüyorum ki aramızda baya nokia n95 sever var acaba neden nokia n95 i seviyorsunuz. Nokia ürettiği için mi...Kaliteli telefon olduğu için mii...5mp kamerası olduğu için mii...Yoksa pahalı olduğu için o telefonu az kişi kullandığı için mii...Veya benim bilmediğim size cazip gelen yönleri için mii... :):)

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kendimizi tatmin etmek ve kimsede olmayıpta sadece bizde olmasını istediğimizden ve aklımızın kıt paramızın çook olduğundan olabilir mi?

byjackep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar biraz da o kullanıcının zevkine bakar şahsen ben çok foto çeken ve msne çok takılan vede nette çok dolaşan biriyim
şimdi bnm ne almamı beklionuz..N95 kaliteli WiFi var fotoda çok ii çekior symbian60 var daha ne olsun ???bana bunlar yeter

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hattımızda kontör olmasın aylarca ama telefonumuz N95 olsun. "Oğlum navigasyon özelliği varmış..." diyelim ama kullanmak nasip olmasın.

byjackep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
"jarusaleme" katılıyom bencede GPS olsun..kullanmak nasip olmasın dicem ama olsun bee:D

ketenceliadem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm millet ne kastınız n 95 i bukadar süper telefon daha geniş ekran daha ince daha şık içerik daha muhteşem novigasyon da veylanda çif kamera nerden mi biliyorum arkadaş getirmişti almanyadan bende isterdim öğle bir telefonum olsun o diğilde benim merak ettiğim daha ne koyacaklar bu telefonlara yok yok telefonda 6 gb a kadar hafıza bilgisayarın yaptığı her işi yapıyor önemli olan daha ne özellik koyup satacaklar adamlar şimdi bu modeli sattı elbette çok daha özellik olan telefon modellerini satacaklar ama nasıl ne özelliklerle ne zaman ve n95 nezaman 6600 gibi olacak bunları düşünelim mi?

-TeqsLahjoR~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon da yok yok bi kere.

* wi-fi war ne güzel kablosuz msn felan bedava
* rahatca youtube videolarını izleyebilme..
* resmen pc'deki dosya indirme uygulaması? indirme..
* NAVİGASYON ;)
* 5 mp özellik, carl.. lensler..
* telefon multimedyaya göre tasarlanmış..
* dvd kalitesinde video kaydı..
* 4gb'a kadar micro sd hafıza kartı hemde hiç kasmadan..
* telefonun tipi (biraz büyük ama ) ;)
* daha ne olsun ?
* ben geçenlerde arabistandan aldirttim 2200 riyal'e yani 673 YTL.. 2 gün sonra geliyor.
* size ayrıntılı olarak bilgi veririm..

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Başlık açılalı biraz olmuş ama yinede cevap yazasım geldi.N95 bence enayi malından öte birşey değildir.Ona o kadar para vereceğime gider SONY NOTEBOOK alırım daha iyi.Hemde bana göre daha iyi bir havası var Vaioların :)

newbie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Walla neden diye ben de sordum, acaba bu kadar para saymaya değer mi diye. Birçok üstün özelliği var ama benim için kamerası ile profesyonel fotolar çekebilme imkanı en başta gelior. Hele şimdi 8gb versiyonu çıkıyormuş yakında :}. Esas onu 4 gözle bekliyorum. Bu arada merak edenlere şu tanıtım videosu gerçekten güzelmiş N95'in.

http://www.cepplatform.com/index.php?/archives/63-Nokia-N95-8-GB-video.html