Neden hiç bir oyunu sevmiyorum? Oyun önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Selamlar. Ekran kartım vs. iyi yani hemen hemen her oyunu oynayabiliyorum. İlk önce olması gereken şeyleri söyleyeyim:
1-Oyun çok uzun sürmeli.
2-Oyun çeşidi farketmez.
3-Tek oyunculu olacak yani hikayesi olacak.
4-Oynadığım oyunlar şunlar;
Fallout 4
BF1
Cod ww2
cod AW
Skyrim
Shadow of mordor
Gta5
AC origins(oynamadım ama bildiğim için yazdım.)
Dying light vs.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
red demption 2 gibi bi oyun vardı galiba aşırı güzel

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Oyun oynamayı bırakma zamanı gelmiştir belki de korkunç;)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Oyun oynamayı bırakma zamanı gelmiştir belki de korkunç;)
Nayır. Daha hiç bir şey oynamadım. Dediğin şey oyunlardan soğuyuncaya kadar devam edecek. Yani sonsuza kadar :D

sadece ps4 değil xbox ve ps4 ama witcher 3 gercekten oynamaya değer
O oyun pek hoşuma gitmiyor bilmiyorum belki başka oyunlarda gözüm olduğu içindir. Shadow of warın 100 gb olduğunu gördükten sonra hiç bir oyun indirmedim. O oyunu indiremedikten sonra hangi oyunu indirsemde o oyunu oynayamadığım için içimde kalacaktı.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
Selamlar. Ekran kartım vs. iyi yani hemen hemen her oyunu oynayabiliyorum. İlk önce olması gereken şeyleri söyleyeyim:
1-Oyun çok uzun sürmeli.
2-Oyun çeşidi farketmez.
Fallout 4
BF1
Cod ww2
cod AW
Skyrim
Shadow of mordor
Gta5
Dying light vs.

tek yöne odaklısın,unutma bal yiyen baldan usanır,farklı oyunları dene,bilinçaltın seni farklı yöne döndürmeye çalışıyor sen direniyorsun,strateji,konusuz,daha serbest oyunları karıştır,kendini birazda oyunların akışına bırak
Zorlama,bu şekilde kendini zorlarsan,tetris dahi oynayamazsın.
En iyisi ,kalk sosyal hayata, takıl,1-2 hafta bilgisayar,cep kullanma(akıllı telefonu bırak,tuşlu kullan)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
tek yöne odaklısın,unutma bal yiyen baldan usanır,farklı oyunları dene,bilinçaltın seni farklı yöne döndürmeye çalışıyor sen direniyorsun,strateji,konusuz,daha serbest oyunları karıştır,kendini birazda oyunların akışına bırak
Zorlama,bu şekilde kendini zorlarsan,tetris dahi oynayamazsın.
En iyisi ,kalk sosyal hayata, takıl,1-2 hafta bilgisayar,cep kullanma(akıllı telefonu bırak,tuşlu kullan)
Strateji oyunlarını , konusuz oyunları denedim ara sıra strateji giriyorum. 1-2 hafta her yden uzaklaş demişsin çok eskiden aynı şeyi istemsizce yapmıştım ve tür farketmeksizin her oyunu giriyordum. Ama bırakamam sebebi ise özelimsi bir şey. Biraz azaltabilirim stratejiye yoğunluk verebilirim. hoi4 falan var pek girmedim ama araştırır biraz bakarım.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Oyun yazmayı öğren ve kendi hoşuna gidecek oyunu yaz, çok paraya sahip ol, çalsın sazlar oynasın kızlar...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Witcher serisinin AC ile hiçbir alakası yok önce bunu söyleyeyim bakarak anlaşılacak bir şey değil yani tek ortak noktası TPS tarzı olması. Onun haricinde sahip olduğu hikaye ve hikayenin işlenişi, yan görevlerin ana hikayeden seni koparmaması, açık dünya olması, oyunda verdiğin kararlara göre birçok son olması ve çok fazla easteregg bulundurması Witcher 3 ü ayrı bir oyun yaptı zaten. Sana tavsiyem hikayesine bak ve Witcher 2 den başla.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Keşke internet hızlı olsa da her oyunu indirebilsem. Sanırım 1-2 hafta ya witcher 2 yi indireceğim. Eğer seversem 3. oyununu yoksa bir süre daha oyunlara bakacağım.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Yaşlanıyorsun artık moruk. Bu işler böyle başlıyor. Elbruz46'yı dinle.

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
1-Oyun çok uzun sürmeli.
2-Oyun çeşidi farketmez.
Fallout 4
BF1
Cod ww2
cod AW
Skyrim
Shadow of mordor
Gta5
Dying light vs.

Konusu olan oyun istiyorsan ADventure tarzı oyunlar iyidir. Bir kaç tane yazayım

Monkey Island 1, 2, 3, 4 (bulabilirsen collector's serisi)
Broken Sword (Bütün verisonLar)
Sims