Ne sihirdir, ne keramet..

Bu konuyu okuyanlar

bitlipire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarın ağ kablosunu takınca 5 dakika geçmeden donup kalıyor. bilgisayarım amd 64 bit işlemcili, deep freeze 4.20 versiyonunu kullanıyorum. Acronisle klonladım harddiski, format da attım, service pack 3 de yükledim (amd sp3 tehlikesi olmadı bende).. Atmadık takla kalmadı. Donanım ve sürücüler sağlam ama gelin görün ki ağ kablosunu takıyorum en fazla 5 dakka çalışıyor ve donup kalıyor.
Ferit Turna sözüm sana ;D (amvolara olan özel ilgini duydum) iyi çalışmalar.
Arkadaşlar bir gören yahut duyan hele ki karşılaşan biri varsa bu durumla, bir el atarsa sevaba girer. Günlerdir güreşiyorum bilgisayarlarla. Teşekkürler iyi çalışmalar.

bitlipire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okuduğumu anladım diyemem. Sindirince hemen düzeltecem. (walla anlamadım) Yazım kuralları mı, içerik başlık uyumsuzluğu mu? (2. dediğim ise imdat, yardım, yandım anam vb. zaten yasak, yırtmışım ;) ) Okuyorum hala iyice anlayınca hemen düzeltecem hatalarımı. Hmm (burda bu kelimeden başkası veremez ifademi :D ) başlığı ne yapsam... :L

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Forum Kurallarını okusaydın anlardın ;)

Ama sana yardımcı olim :

Forum Kuralları ;)
13. Başlıkların ilk harfi ya da ilk harfleri büyük olmalıdır. (örn: Örnek Başlık ya da Örnek başlık) şeklinde. Tamamının büyük ya da küçük harflerle yazılması yanlış.

bitlipire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İçerik, dışarık ne varsa düzelttim. Elime sağlık mı? (Bir aferime o kadar ihtiyacım var ki :( ) :D

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz :D

bitlipire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burdan yönetime sesleniyorum; forum yönetimi beni ajitasyon milli takımına almazsa kendimi intaar ederim :D Ayrıca bkz: beni manipüle et :D
Ya o değil de konu kaynadı. Bu gidişle daha çok güreşirim bu bilgisayarlarla.. :$

maxxdump

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Böyle giderse konu kilit yer benden söylemesi ''bitlipire'' ;)

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bitlipire dedi ki:
Burdan yönetime sesleniyorum; forum yönetimi beni ajitasyon milli takımına almazsa kendimi intaar ederim :D Ayrıca bkz: beni manipüle et :D
Ya o değil de konu kaynadı. Bu gidişle daha çok güreşirim bu bilgisayarlarla.. :$

Konuyu değiştiren sensin ben forum kurallarına uy dedim ki hemen hemen her yeni üyeye bunu diyorum :) :)

Okuyun yahuu :)

hem bekle birileri yardım eder sana ;)

Bu arada 2-3 gündür bende de aynı sorun var bi anda donuyor pc'm ve sonrada kasayı açmaya çalışırken kasa çok zor açılıyor sonrada tam açılıcam derken kapanıyor kendi kendine bidaha açılıyor :D

Sıcak çarptı herhal :D :D

bitlipire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(en iyisi şuraya bir mesaj yazıyımda başlık aktif olsun, belki gören olur ;))

Hmm sana da geçmiş olsun. Acil Şifalar Dilerim.

serhatkolay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilader etherneti takınca donmanın sebebi bence ethernet girişine taktıgın karttan eger etherneti on-board sa anakartını tamamen sokup bence bi yere baktır ama ethernet kartın varsa ethernet kartını çıkart on-board yani anakartın ustundeki yere tak bu arada bi arkadaş da bilgisayarı kapanıp açılıo dedi bilmiom burda buna cevap vermek dogru ama senin bilgisayarın markası ne kendi kendine bilgisayarı açılıp kapan arkadaş.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Kendisine ulaşmaya çalıştım ama forumdan çıkmış. Neyse konusuna gelen cevapları öğrenmek için geri gelecektir. O zaman konuşurum kendisi ile :)

Konu donanım sorunları ve çözümleri başlığı altına taşınmıştır.