Ne Oynuyorsunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

Profesör
Yasaklı
Ne dinliyorsunuz'dan özenti. :)
Ne oynuyorsanız buraya da ss veya oyunun adını atarsanız oyun arayanlara vs. yardımcı olabiliriz forum sakinleri.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Moderatör
Bence güzel fikir konuyu sabitleyebiliriz :) Ben başlayayım o zaman.

Football Manager 2017 20.08.2018 03_10_59.jpg

Usain

Profesör
Yasaklı
Şuan trine oynuyorum 2009 yapımıymış. evde cdsini buldum. Oyun eski olduğundan galiba ss alamıyorum.

Usain

Profesör
Yasaklı
Ekran Görüntüsü (37).png

Bu gidişle seneye oynayabilirim. :)

Usain

Profesör
Yasaklı
Ekran Görüntüsü (38).png

Yüklenmiş. :)
Oyun oynanış ve grafikler bakımından Asphalt 8'in baya üstünde.

ÖmerFrkY

Üyecik
Starbound oynamak istiyorum ama şu sıralar robocraft (Baya az oynuyorum haftada 2 saat filan ) veya Metal Gear Rising: Reverange (49 tl havamızda atıyım sghsevh3ue) oynuyorum normalde bitirdim zorda da bitirdim tekrar tekrar bitiriyorum işte :/ oynayacak oyun yok

Usain

Profesör
Yasaklı
Fifa 18 yükleniyor...
Oynanır inşallah:)

Nort Technology

Üyecik
Nort Technology olarak tamamen bağımsız şekilde geliştirdiğimiz Buffy Boom isimli mobil oyunu tavsiye ederim. Giderek hızlandığı için reflekslere karşı koymayı; bu yüzden sürekli bir dikkat halinde kalmayı gerektiren, komik karakterleri olan küçük bir oyun. Böyle oyunları seviyorsanız veya çevrenizde beğenebilecek kişiler varsa desteklerinizi bekliyoruz. Burası da dahil birçok forum sitesinde daha önce de oyunumuzun oynanmasını sağlamak için paylaşımda bulunduk fakat pek karşılık alamadık.
Oyunu AppStore'dan ve PlayStore'dan ücretsiz olarak indirip oynayarak bize destek olabilirsiniz. Leaderboard'un da bulunduğu oyunumuzda internet üzerinden bağlantı kurarak en yüksek puan sıralamasına da katılabilirsiniz.

Oyunumuz sürekli yeni güncellemelerle gelişmekte ve iyileşmekte.

Görüş ve önerilerinizi bize bildirirseniz ve oyunu oynayarak ve mümkünse çevrenize de bahsederek bize destek olursanız mutlu oluruz.
Teşekkürler. :)

anamenu_facebooklu_quest_close-01-01-01.pngIMG_6114.PNGIMG_6345.PNGIMG_6122.PNGIMG_6117.PNG

stat counter