Ne konu hakkinda video çeksem izlenir?

Bu konuyu okuyanlar

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar YouTube'da ne konu hakkında içerik öğretirim izlenir yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
kardeşim yeter sürekli acayip acayip konular açıyorsun sal şu grubu yav
Özür dilerim kardeşim Amacım seni rahatsız etmek değildi Sadece merak ettiğim konular hakkında sorular soruyorum pek teknolojiyle aram yok öğrenmek istiyorum YouTube'da YouTube içerik öğretmeye Başlayacağım inşallah bu yüzden sorular soruyorum kimse rahatsız etmek değil amacım sizi sizi rahatsız ettiysem özür dilerim Amacım bu değildi gerçekten Verdiğin cevaplar için teşekkürler

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Özür dilerim kardeşim Amacım seni rahatsız etmek değildi Sadece merak ettiğim konular hakkında sorular soruyorum pek teknolojiyle aram yok öğrenmek istiyorum YouTube'da YouTube içerik öğretmeye Başlayacağım inşallah bu yüzden sorular soruyorum kimse rahatsız etmek değil amacım sizi sizi rahatsız ettiysem özür dilerim Amacım bu değildi gerçekten Verdiğin cevaplar için teşekkürler
hayır özür dilemene gerek yok da sürekli konu açıyorsun bunları aratıp bulabilirsin

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
hayır özür dilemene gerek yok da sürekli konu açıyorsun bunları aratıp bulabilirsin
Evet arattinan bulabilirim Ama ben yani forumdaki insanların düşüncelerini öğrenmek istiyorum bu yüzden bu şekilde davranıyorum

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Evet araptan bulabilirim Ama ben yani forumdaki insanların düşüncelerini öğrenmek istiyorum bu yüzden bu şekilde davranıyorum
forumda youtube’a içerik üreten çok az kişi var içerik üreten kişilere sosyal medya üzerinden sorarak daha kolay bulabilirsin

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Şahsen pabciden bir giriyorum, dota, dizilerin önemli kesitleri, izlediğim filmlerin efsane sözleri ( one ring rule them all, you shall not pass, the world shall know pain) veya önerilende ilginç gelen konularda boğuluyorum.