Ne Kadar Mantıklı? Ttnet'ten Süperonline'a geçiş!

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Arkadaslar Ttnet 16mb netlimitsiz abonesiyim ve 24 ay taahhüt imzalayıp 12 ay indirimli kampayasından ocak ayından beri faydalanıyorum yani bu zamana kadar ki toplam indirimim 125 liraya denk geliyor şimdi benim yapmak istediğim şudur. Bölgemize süperonline calısmaları 2 aydır devam ediyor yani bir kac aya süperonline fibernet gelecek bende diyorum ki o zamana kadar süperonline dsl'e geceyim 6'ay 9.90 ödeyim sonra o zamana kadar fiber gelincede fibere geceyim en azından ayda 45 lira yerine 6 ay kadar 9.90 ödemiş olurum şimdi burda aklıma takılan şudur ki ben bu 16mb hızı ttnet'te sorunsuz alıyorum aynı hızı süperonline dsl'e gecincede alabilir miyim? Şimdi fiber gelene kadar 5 6 mb'lerde sürünmeyelim :)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
İyide [MENTION=53503]serkanbb06[/MENTION]
Sizin daha 17 aylık bir taahhüdünüz var,boşuna bu parayı ödemeyin.
Ha Süperonline fiber gelince,ona geçin.
Bir ara bu parayı Süperonline ödüyordu,şimdi bu kampanya var ise böyle yapın derim.
Ama şu kesin.
Ben yaklaşık 1 aydır Fiberdeyim.
Hayat var mış Hayat.:w00t:
Yavaş dediğim 2005 model P4 işlemcili pc im bile şu an müthiş hızlandı nette.:)
700mb lık filmi önceden30 dakikada indirirken şu an 4 dakika sürüyor.
Yani o derece.:laugh:

sercan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyide @serkanbb06
Sizin daha 17 aylık bir taahhüdünüz var,boşuna bu parayı ödemeyin.
Ha Süperonline fiber gelince,ona geçin.
Bir ara bu parayı Süperonline ödüyordu,şimdi bu kampanya var ise böyle yapın derim.
Ama şu kesin.
Ben yaklaşık 1 aydır Fiberdeyim.
Hayat var mış Hayat.:w00t:
Yavaş dediğim 2005 model P4 işlemcili pc im bile şu an müthiş hızlandı nette.:)
700mb lık filmi önceden30 dakikada indirirken şu an 4 dakika sürüyor.
Yani o derece.:laugh:
Ortalama olarak idm ile kaç mb/s ile indirme yapıyorsun merak ettim şimdi :D :D

sercan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İdm hiç kullanmadım.:)
2.4megabitleri gördüğüm oluyor.:w00t:
Tabii Seederler sağlamsa. Bir ara 41 gördüm.Yapma bunu Süperonline dedim.:mrgreen::laugh:

http://www.speedtest.net/result/2070239402.png
Allahım yarabbim bu nedir :D İdm denemeni öneririm birde :D Keşke bizim edirnede de olsa superonline fiber direk geçerim ama ben edirnenin bir köyünde yaşıyorum zannetmem hiç buraya fiber uğramaz :D

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Allahım yarabbim bu nedir :D İdm denemeni öneririm birde :D Keşke bizim edirnede de olsa superonline fiber direk geçerim ama ben edirnenin bir köyünde yaşıyorum zannetmem hiç buraya fiber uğramaz :D
Anlatılmaz yaşanır.:laugh:
Hani Nasıl Derler.
Ttnet eziyetinden sonra
Dehşet-ül Vahşet bir olay.:mrgreen::laugh:
İnşaallah sizde bir gün Fiber ile tanışırsınız.:)

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
:)
Şimdi faydalan diyorsunuzda 6ayda benim indirim kazanacagım en fazla 125 lira gene ama süperonline dsl e gecince 300 lira kara gecmiş olacagım :) 125 düş kalan kâr :)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
:)
Şimdi faydalan diyorsunuzda 6ayda benim indirim kazanacagım en fazla 125 lira gene ama süperonline dsl e gecince 300 lira kara gecmiş olacagım :) 125 düş kalan kâr :)
İyide sen Süperonline Fiber e geçeceksin.
Parayı düşünüyorsan öyle yap.
Yok hız isterim dersen Fibere geç.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
İyide sen Süperonline Fiber e geçeceksin.
Parayı düşünüyorsan öyle yap.
Yok hız isterim dersen Fibere geç.

fiber'in ne zaman geleceği belli değil belki 2 ay belki 3 :) boruları dösediler 1 2 km ötede var ama daha bize kablolar gelmedi müşteri hizmetlerinide aradım belli değil dediler ne zaman satıs onayı geleceği ekranda sadece çalışmalar yapılıyor gözüküyor satıs onayı verilmemiş diyor ve dediği dsl'e gecin gelince fibere gecersiniz :)

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fiber'in ne zaman geleceği belli değil belki 2 ay belki 3 :) boruları dösediler 1 2 km ötede var ama daha bize kablolar gelmedi müşteri hizmetlerinide aradım belli değil dediler ne zaman satıs onayı geleceği ekranda sadece çalışmalar yapılıyor gözüküyor satıs onayı verilmemiş diyor ve dediği dsl'e gecin gelince fibere gecersiniz :)
1-2 km mi? Afedersiniz çüş diyorum :D Ayrıca 5-6 kişi gerekiyor apartmandan benim 150 m ilerde var ama çekmezler kesin :D

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
1-2 km mi? Afedersiniz çüş diyorum :D Ayrıca 5-6 kişi gerekiyor apartmandan benim 150 m ilerde var ama çekmezler kesin :D

Adamlar geldi 100 dairelik sitenin altyapısını kurdu ve 5 6 kişi diyorsun :)
Bir kişi için bile gelirler açıkcası siteye santral kurmus adamlar 3e 5e bakarlar mı :)
Ki o 1 2 km dediğim yerden bizim sitenin yanına kadar kazmıs adamlar :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
fiberin ne zaman geleceği belli olmaz. boruların düşenmesi yetmiyor. eski evimizin önüne boru döşedikten ben diyeyim 6 ay sen de 1 sene sonra apartmana geldiler. bu biraz da şans işi.

yerinde olsam beklerdim. önce fiber gelsin, sonra karar ver.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
fiberin ne zaman geleceği belli olmaz. boruların düşenmesi yetmiyor. eski evimizin önüne boru döşedikten ben diyeyim 6 ay sen de 1 sene sonra apartmana geldiler. bu biraz da şans işi.

yerinde olsam beklerdim. önce fiber gelsin, sonra karar ver.

Orası öyle tabiki en iyisi ben bu süperonlinedan gelenlere sorayım :)

Son mesajlar