Ne almalı ?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Tahay0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba, iphone 6s telefonumu 4 yıl kullandıktan sonra bırakıp iphone xr veya x e geçmek istiyorum. Ama hangisini alacağıma karar veremedim :(

İphone X Düşünme sebebim:
-Arka kamerasının çift olması ve XR a göre çok daha şık gözükmesi.
-Ekran kalitesi.
Xr düşünme sebebim:
-Daha
güncel işlemci,daha büyük ekran.Daha kaliteli ön kamera.

Birde kullanan arkadaşlardan bataryası hakkında bilgi alabilir miyim?
Ben gün içinde sürekli hücresel verisi açık gezen ve kullanan birisiyim.Akşamları da wifiye bağlanıp güncel kullanıyorum. Powerbanke yapışık gezer miyim şuan olduğu gibi?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Batarya xr birde arka kamera sensörü x'in 1/2.8 iken xr 1/2.55 xr'de daha iyi arka kamera sensörü var, işlemci gpu olarak ciddi üstün ve çözünürlük avantajı ile ısınma, pil tüketimi vs daha az olur. Birde x piyasada artık satılmayacak ürün değeride ciddi düşer apple'ın bunu yapması biraz güven konusunda sıkıntı çünkü piyasadan kalkan cihaz önemsenmeyen bir cihazdır.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar merhaba, iphone 6s telefonumu 4 yıl kullandıktan sonra bırakıp iphone xr veya x e geçmek istiyorum. Ama hangisini alacağıma karar veremedim :(

İphone X Düşünme sebebim:
-Arka kamerasının çift olması ve XR a göre çok daha şık gözükmesi.
-Ekran kalitesi.
Xr düşünme sebebim:
-Daha
güncel işlemci,daha büyük ekran.Daha kaliteli ön kamera.

Birde kullanan arkadaşlardan bataryası hakkında bilgi alabilir miyim?
Ben gün içinde sürekli hücresel verisi açık gezen ve kullanan birisiyim.Akşamları da wifiye bağlanıp güncel kullanıyorum. Powerbanke yapışık gezer miyim şuan olduğu gibi?
Android olarak s10, ios olarak xr öneririm