NBA Live 10'dan Yeni Video!

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
EA'nin merakla beklenen basketbol oyunu NBA Live 10'un yeni bir videosu yayınlandı.

Daha önce açılış videosunu yayınladığımız NBA Live 10'un yeni trailer'ı kullanıcılarla buluştu. Kapağında Orlando Magic takımının "Superman" lakaplı oyuncusu Dwight Howard'un bulunduğu yapım, bir aksilik olmazsa 6 Ekim'de raflarda olacak. Howard'ın smaçlarıyla renklenen video, oyun içi görsellerle süslü.

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11536/t_nbal10_excl_001_ysa_hd.flv[/SDNTV]
Electronic Arts imzalı yapım, Dynamic DNA özelliğiyle öne çıkıyor. Oyuncuların geliştirilen özelliklerinin yanında, yeni yetenekler de kazanmasına yol açan Dynamic DNA, uzun NBA sezonları boyunca, basketbolcularınıza artı değer kazandırmanızı sağlıyor. Bilindiği üzere serinin en büyük rakibi olan NBA 2k'nın bu yılki kapağında, Kobe Bryant bulunacak. NBA'deki rekabeti sanal dünyaya taşıyan yapımcılar, kozlarını 6 Ekim'de paylaşacak. Zira NBA Live 10 gibi, NBA 2k10 da 6 Ekim'de marketlerde olacak.
:: NBA Live serisini mi tercih ediyorsunuz yoksa NBA 2k'yı mı?
Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
yahu çok gerçekçi yapmışlar insan sanki gerçek bir maç izliyor gibi oluyo

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
ben çok beğendim, çok gerçekçi bir oyun yapılmış bu oyun şimdi çok pahallı olur en iyisi ben korsan olanını bekliyeyim, bide video izlerken hidayet türkoğlunu pek fazla göremedim :D türkleri pek sevmiyorlar bu oyun hazırlayanlar.

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden Orlando - Cleveland maçı? LA Lakers - Orlando olsa daha iyi olurdu.Tek beyendiğim nokta LeBron'un elindeki tozu havaya atması :) Hep Howard'ı göstermişler. Gereksiz...

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
PC'ye çıkmayacağı için videolarını izlemeye gerek yok :glare:

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım PSP versiyonu 09 gibi berbat ve lanetli olmaz :) Start tuşuna basınca gelen bir oyun modu vardı adını hatırlamıyorum o şeyi kaldırsınlar.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Çok gerçekçi olmuş ya.

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Pc versiyonu çıkacak mı bunun ?
peki nba 2k10'un pc versiyonu çıkacak mı ??

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
NBA Live 10'un PC'si olmayacak. Ancak NBA 2k10'u PC'de bulabilirsiniz. Zaten 2k'nın basketbol oyunları NBA Live serisine göre daha başarılı oluyor. Bence bir deneyin : )

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Playstationda Çıkarsa Tamamdır PC'ye Gerek Yok :D