NBA 2k14 my player DUNK 85-85 90 nasıl olur ?

Bu konuyu okuyanlar

lamero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar myplayer gucu 85 poster skıll ını almam ıcın 90 ıstıyor 90 nasıl yukseltcem sg oynatıyorum ve dunk su an en yuksek 85 gozukuyor bu ozellık sadece dunk ıcın gecerlı degıl mesala block en falza bende 55 oluyor fakat skıllı almam ıcın 60 olması lazım nasıl yukseltırım ?

erbayfaruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaslar myplayer gucu 85 poster skıll ını almam ıcın 90 ıstıyor 90 nasıl yukseltcem sg oynatıyorum ve dunk su an en yuksek 85 gozukuyor bu ozellık sadece dunk ıcın gecerlı degıl mesala block en falza bende 55 oluyor fakat skıllı almam ıcın 60 olması lazım nasıl yukseltırım ?
sen bana bi ekran resmi göndersene :) ben sana yardım etmeye çalışıcam tam olarak neden bahsediyosun göreyim ?

lamero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tfrzw.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tfs0j.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sen bana bi ekran resmi göndersene :) ben sana yardım etmeye çalışıcam tam olarak neden bahsediyosun göreyim ?
al dostum attım resimleri

erbayfaruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
heh aynı durum bende de var ama tahminen söylüyorum bu geliştirmeyi yapmak için 90 tane dunk basmak gerekiyo ondan sonra açılcaktır. Çünkü senin oyuncuna belirlediğin role göre dunk skilinin 90 olması gibi bi durum söz konusu değil. Ben Dunk için oluşturdum sırf adamı ama maximum dunk değeri 92 :)

lamero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
heh aynı durum bende de var ama tahminen söylüyorum bu geliştirmeyi yapmak için 90 tane dunk basmak gerekiyo ondan sonra açılcaktır. Çünkü senin oyuncuna belirlediğin role göre dunk skilinin 90 olması gibi bi durum söz konusu değil. Ben Dunk için oluşturdum sırf adamı ama maximum dunk değeri 92 :)

yapma ya o kadar sezon bosa gıttı bunun gıbı daha bır suru skıll acamıyorum bunun bır hılesı var mı acaba :)

erbayfaruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bunun hilesi şu an yoktur oyun daha yeni çıktı :) ama ilerde çıkabilir. Tekrardan baktımda benim skill pointlere hep alamadığım 3. level Skiller 90-85 isteyen şeyler.. onlardan da 6-7 tane var :) sanırım senin dediğin doğru ve tüm skillerin tamamını almak şimdilik imkansız :)