nazlı ılıcağın tahliye edilmemesi lazımdı

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
bu kadın ergenekon kumpasında başta ali tatar ve kudusi okkır olmak üzere bir çok masum subayın alehinde konuşup resmen zehir saçmıştır

masum değildir resmen sahte delillere oynarak nice insanı canından etmiştir

ahmet altanda aynı biçimde öyle

şu yazılara manşetlere bir bakın

vatna haini öze yapılan övgü

Son düzenleme:

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Katılıyorum, aynı şekilde Altan kardeşlerin de tahliye edilmemesi lazımdı.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Oy kaygısı ile baktılar ki fetö yüzünden oy alamıyorlar ve Amerika’ya ılımlı görüneyim çabası demek ki neymiş yargı bağımsız değil bilakis C.B tarafından yönetiliyormuş haklarında ağırlaştırılmış müebbet cezası varken tahliye veriliyor uyu güzel ülkem uyu.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Bülent Arınç'ın açıklamaları üzerine gelen tahliyeler.

Mehmet Baransu'da yakında tahliye edilir sonrasında "Hocam gel ülkene bitsin bu hasret" denir.

Sabahattin Önkibar yazmış bir dedikoduyu doğruysa büyük rezalet.

BÜLENT ARINÇ’IN TEKLİFİ

-“Fetullah Gülen ile cemaati mevcut tablodan fevkalade kahır içindedir. Türk ve İslam tarihine hain olarak geçmek istemiyorlar. Nedamet içindeler ve son bir şans istiyorlar. Siz bir adım atarsanız, onlar da karşılık verecekler ve Türkiye ile size karşı ateş kes ilan edip kucaklaşmayı öne çıkaracaklar. Ben sizi ve hizmet hareketini seven biri olarak bu tarihi arabulucuk görevini ifa ediyorum. Türkiye zaten emperyalist devletler tarafından kuşatıldı. Onlara bir şans vererek sınayabiliriz. Bu size ve ülkemize bir şey kaybettirmez.”

Ve yine -doğruluğu yanlışlığı elbette tartışılır- dinlediğime göre, ABD’de Mal Varlığı ile Halkbank gibi konularda şahsen zorda olan Tayyip Erdoğan yapılan bu teklife ihtiyatlı olmak kaydıyla “evet” demiş.

Gelelim bu forumdaki yandaş userlara. Gelin len bir şey yapmayacağım. Gelin efendi şekilde muhabbet edelim. aa pardon sizler daha çok kaçış manevrası yaparsınız!

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
To
Bülent Arınç'ın açıklamaları üzerine gelen tahliyeler.

Mehmet Baransu'da yakında tahliye edilir sonrasında "Hocam gel ülkene bitsin bu hasret" denir.

Sabahattin Önkibar yazmış bir dedikoduyu doğruysa büyük rezalet.

BÜLENT ARINÇ’IN TEKLİFİ

-“Fetullah Gülen ile cemaati mevcut tablodan fevkalade kahır içindedir. Türk ve İslam tarihine hain olarak geçmek istemiyorlar. Nedamet içindeler ve son bir şans istiyorlar. Siz bir adım atarsanız, onlar da karşılık verecekler ve Türkiye ile size karşı ateş kes ilan edip kucaklaşmayı öne çıkaracaklar. Ben sizi ve hizmet hareketini seven biri olarak bu tarihi arabulucuk görevini ifa ediyorum. Türkiye zaten emperyalist devletler tarafından kuşatıldı. Onlara bir şans vererek sınayabiliriz. Bu size ve ülkemize bir şey kaybettirmez.”

Ve yine -doğruluğu yanlışlığı elbette tartışılır- dinlediğime göre, ABD’de Mal Varlığı ile Halkbank gibi konularda şahsen zorda olan Tayyip Erdoğan yapılan bu teklife ihtiyatlı olmak kaydıyla “evet” demiş.

Gelelim bu forumdaki yandaş userlara. Gelin len bir şey yapmayacağım. Gelin efendi şekilde muhabbet edelim. aa pardon sizler daha çok kaçış manevrası yaparsınız!
bu iddialar doğru ise çok vahim

fetö denen herif hain bir vebadır, siz veba hastalığına gel veba kardeşim dost olalım sarılalım diyebilirmisiniz ?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
To

bu iddialar doğru ise çok vahim

fetö denen herif hain bir vebadır, siz veba hastalığına gel veba kardeşim dost olalım sarılalım diyebilirmisiniz ?
Üstad sen ben yuh olsun deriz buradaki bazı partizan userlar arazi olur.

Eyy ak partili userlar.elestirin biraz eleştirin

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
KK bu tahliyeleri olumlu bulmuş. Peki neden?

Son mesajlar