Naziler toplama kampında esirleri nelere çevirmiş

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feerleas

Profesör
Reaksiyon puanı
15
adını demıycem ama bu forumda oldugum gunden berı sevemedım senı artık hıc sevmeyecegım kendı zırvalarını kendıne sakla

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
stttntnzn savaşta kadınlara, çocuklara ve yaşlılara dokunulmaz (olması gereken)

o eski savaşlardaydı..

Gün gelecek öldürmediğim her YAHUDİ için bana küfredeceksiniz.
(Adolf Hitler)

aferin len ileri görüşlü adammışsın..

++yeni eklediğin görüntülerden kadınlara yapılanlar olayların daha iyi kavranmasını sağlıyor..

---
belgeselin adı ne?

bu sanırım : National Geographic - Dehşet Dolu Nazi Defterleri

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
++yeni eklediğin görüntülerden kadınlara yapılanlar olayların daha iyi kavranmasını sağlıyor..

---
belgeselin adı ne?

bu sanırım : National Geographic - Dehşet Dolu Nazi Defterleri

National Geographic Apocalypse World War 2 - Kıyamet 2.Dünya Savaşı

Tek 1 Cdlik belgesel değil 6 Cdlik bir set setin açılımı şöyle

Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı: Tansiyon yükseliyor
Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı: Ezici Yenilgi
Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı: Şok
Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı: Dönüm Noktası
Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı: Muhteşem Çıkartmalar
Kıyamet: İkinci Dünya Savaşı: Kabusun sonu

Tavsiye ederim harika bir set

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Sözün Adolf' un olduğu söylentisi var ama söylememiş de olabilir.

Evrensel düşünceleri olan "hepimiz kardeşiz" safsatasına aldatmacasına kanan bir insan değilim. Yahudiler kendi ezilmişliklerinin reklamını yapıyorlar; Dünya tarihinde Mayalardan Kızılderililere ... sayısız katliam olmuş ama sanki bir Yahudi halkı varmış gibi davranılıyor ve bazı insanlarda bu safsatayı yiyorlar.

Kendilerini Sahip ve geri kalan İnsanlığı kendileri için yaratılmış köleler gören Yahudilerin yaşadığı ironiyi başka hiçbir ırk yaşamamıştır.

Yahudileri sevmem; seveni, onlara acıyanı yargılamak istemem herkesin dünya görüşü farklı.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
national geografi mi dir nedir sevmem onu israile ait bir dergi.

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Sözün Adolf' un olduğu söylentisi var ama söylememiş de olabilir.

Evrensel düşünceleri olan "hepimiz kardeşiz" safsatasına aldatmacasına kanan bir insan değilim. Yahudiler kendi ezilmişliklerinin reklamını yapıyorlar; Dünya tarihinde Mayalardan Kızılderililere ... sayısız katliam olmuş ama sanki bir Yahudi halkı varmış gibi davranılıyor ve bazı insanlarda bu safsatayı yiyorlar.

Kendilerini Sahip ve geri kalan İnsanlığı kendileri için yaratılmış köleler gören Yahudilerin yaşadığı ironiyi başka hiçbir ırk yaşamamıştır.

Yahudileri sevmem; seveni, onlara acıyanı yargılamak istemem herkesin dünya görüşü farklı.

Evet sadece yahudilere soykırım yapılmamıştır ama bahsettiğin insan ırklarınada yapılmıştır ancak bu yahudilere soykırım yapılmamaştır tezini desteklemez dünya tarihine geçen en büyük soykırım yahudi soykırımıdır.
Konu siyasete ulaşmasın diye pek birşey yazamıyorum (Siyasete girersek konu kapatılır) ama o bahsettiğin soykırımlar için bir konu açarsan destekleriz soykımı yapanları lanetleriz

2._D%C3%BCnya_Sava%C5%9F%C4%B1%27nda_%C3%B6ld%C3%BCr%C3%BClen_Yahudiler.PNG

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Her insan temiz bir fıtrat üzere dogar bazılarının zamanla hayvannardan aşşagı seviyeye düşmesinin milliyetleriyle alakası yoktur

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Demişssiz, soykırım yapılmamıştır diye birşey yazmışmıyım ben birdaha okurmusunuz?

Pardon :laugh: wiki pediada bir rejim lideri soykırım yapılmamıştır demiş o ara onu okuyordum senin yorumuna öyle yazmışım:mrgreen:

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
CAHİL CAHİL KONUŞMAYIN...

Bu sözüm Yahudi Soykırımına İslam Dini açısından savunma yapmaya çalışanlara...

Bir MÜSLÜMAN eğer bir şeyi DİN açısından değerlendirecekse tutarlı konuşacak!

Söylediği hiç bir şey DİN ile çelişmeyecek!!!

İSLAM DİNİ RAHMET DİNİDİR!!!

İslam dini hiç bir savunmasız sivil vatandaşın öldürülmesini hangi din ve ya ırktan olursa olsun kabul etmez...

İslam savaş hukuku vardır...

Savaş anında dahi YAŞLILARI ÇOCUKLARI VE KADINLARI ÖLDÜREMEZSİN...

İnancı senin inancına uymuyor diye seninle savaşmayanlarla savaşamazsın...

Yukarıda bir yorum gördüm...

O YAHUDİLER ÖLDÜRÜLMESEYDİ BU GÜN NE OLURDU...
O GÜNÜN ÇOCUKLARI BU GÜNÜN BÜYÜKLERİ GİBİ...

Bre vatandaş sen kimsin ki gelecek hakkında hüküm veriyorsun?
Bir insanın gelecekte ne yapıp yapmayacağına dair karar veriyorsun?

Üstelik o çocukların gelecekte MÜSLÜMAN olmayacaklarını nereden biliyorsun?

EĞER MÜSLÜMAN İSENİZ DÜNYA ÜZERİNDEKİ HİÇ BİR KATLİAMI DİN ADINA SAVUNAMAZSINIZ...

İlla savunacağım diyorsan KUR'AN deme KİTAP deme ALLAH deme...

Ben IRKÇIYIM Ben FAŞİSTİM Ben YAHUDİ DÜŞMANIyım de öyle savun...

HİTLER denilen bu ŞAHIS İSLAM ADINA MI YAHUDİLERİ ÖLDÜRDÜ?

YAHUDİ lere yapılan SOYKIRIMI ve İNSANLIK DIŞI KATLİAMLARI LANETLEMEK GAZZE de YAHUDİLERE YAPILAN SOYKIRIMI DESTEKLEMEK ANLAMINA GELMEZ!!!

Yine bu gün FİLİSTİN de GAZZE de yapılanların çekilen IZDIRAPLARIN NEDENLERİNDEN BİRİNİN HİTLER TARAFINDAN YAHUDİLERE YAPILAN KATLİAM OLDUĞUNU BİLMEDEN YORUM YAPMAK DA ÇOK ABESTİR...

Arkadaşlar toplumların HAFIZALARI vardır...
Bazı toplumlar geçmişte yaşadıkları bazı büyük olayların sonuçlarını YÜZLERCE YIL TAŞIRLAR...

Arkadaşlar kendimizden örnek verelim...

OSMANLI BÖLÜNEREK YIKILDI...
Osmanlı nın bu şekilde yıkılması Türk Halkı İçin bir travma oluşturdu...
Türkiye devleti ne kadar güçlü olursa olsun her dönem TÜRK HALKI BÖLÜNME KORKUSU İLE YAŞADI... Hatta bölünme korkusuyla bir çok yasakçı uygulamaya gidildi... bir çok burada anlatamayacağımız olaylar yaşandı...

Şimdi Tekrar YAHUDİLERE dönelim...
Tarih boyunca Hristiyanlar Yahudilerin Hz İsa'yı öldürdüğüne inandıkları için YAHUDİLERİ yeryüzünden silmeye çalıştılar...
Yahudiler sayısız soykırıma tabi tutuldular...

Bunların bazılarını Tarih derslerinde gördük...

Bu soykırımlardan bize en yakın olanı HİTLER tarafından yapılan soykırım oldu...

Bunun sonucu olarak İSRAİL devleti meydana geldi...

Şu gün okuduğum bazı makalelere göre
Nasıl bir Türk durmadan Bölünme Korkusu yaşıyorsa...
Bir Sıradan Yahudi her zaman Dünya milletlerinin Yahudileri yok edeceğine inanıyor...
Bunun getirdiği insani bir duygu olan hayatta kalma içgüdüsü ile düşünceleri şu şekilde gelişti...

EĞER SEN ÖLDÜRMEZSEN ONLAR SENİ ÖLDÜRECEK!!!

Bu gün YAHUDİLERİ BU ŞEKİLDE DÜŞÜNMEYE SEVK EDEN ve İslam Aleminin başına bela olarak saran HİTLER i nasıl DİN ADINA SAVUNABİLİRSİNİZ?

Burada kimse ile tartışmaya girmeyeceğim...
Kimse ile ben daha çok biliyorum sen nasıl benim fikirlerimi alt üst edersin yarışına girmeyeceğim...
Bana cevap veren olursa da cevap verip tartışma yapmayacağım...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Yine kendimi aşıyorum ve Elbruz46'ya 3. kez katılıyorum. :D Demek ki dinsizlerle dinliler aynı safhada yer alabiliyormuş. :D

feerleas

Profesör
Reaksiyon puanı
15
dınsızler ve dınlılerı aynı safmı bende kendımı asıyorum ve sana guluyorum herzaman guldugum gıbı sana

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Siz neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum :D Banane Yahudiden yanmışsa Yanmış Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur Osmanlı 600 yıl boyunca Doğuda batıda Neler yaptı ama nankör insanlar değer bilemediler Yahudilerde vardı bunlar içinde Şimdi birbirilerini yediler diye ne üzülüyorum nede başka birşey Daha beter olsunlar onlara medeniyeti biz öğretmedikmi ? Almanya fransa 1. ve 2. dünya savaşında birbirlerini yıktılar yaktılar şimdi avrupa birliğini onlar yönetiyorlar kardeş gibi olmuşlar Türkiyeyi küçümsüyorlar Almanlar Yahudilerden özür diliyorsa siz daha neyi tartışıyorsunuz Hitlerin nasıl bir savaş dehası olduğu farklı tabi ama Yaptığı katliamlar savunulamaz ama Banane insanlar nankör Eğer yahudiler Katliamdan biraz ders çıkarsalardı Bugun filistine bunları yapmazlardı Onun için Acımıyorum Birbirlerini öldürsünler.

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Artık benden paydos arkadaş Tazzy bilmem kendine göre haklı sebeplerin olabilir bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesinde genelde yılan sokar yoruldum artık arkadaşlar o böyle değil şöyle demekten isteyen istediğine inansın olaylara siyasi gözden değilde insani gözden bakarsanız vicdanen daha dürüst cevaplar verebilirsiniz o fotolarda kendinizi veya bir aile bireyinizi hayal etmeye çalışın ne demek istediğimi anlıcaksınız

feerleas

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Artık benden paydos arkadaş Tazzy bilmem kendine göre haklı sebeplerin olabilir bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesinde genelde yılan sokar yoruldum artık arkadaşlar o böyle değil şöyle demekten isteyen istediğine inansın olaylara siyasi gözden değilde insani gözden bakarsanız vicdanen daha dürüst cevaplar verebilirsiniz o fotolarda kendinizi veya bir aile bireyinizi hayal etmeye çalışın ne demek istediğimi anlıcaksınız
dostum bu konu senı docent yaptı he :4:

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
sendende bu beklenır :clap::clap: bellı edyorsun kendını ne oldugunu

Kişisel tartışmaya dökme konuyu. Yaşın kadar aklın varsa özel mesajdan devam edersin. :)

@vegaturk, boşver. Kur'an-ı Kerim'de işaretlenmiş bu herifler. :D Gördüğün yerde kes kellesini. Forumda çok dost kazanırsın. :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275

Biliyordum bu sözü kullanıcağını ama ben Düşününce ne olucak Vah vah vah Yahudileri yakmışlar yıkmışlar ne oldu geri geldimi yahudiler :D Sonuç Yok Çünkü kaç yıl olmuş olay olalı Bak filistin içinde Türkiye Yırtınıyor ama İsrail hala katliama devam Sonuç varmı yine yok yane senin benim yırtınıp ağlamam dövünmem acımam birşeyleri değiştirmez Dünyanın döngüsü budur her 100 yılda bir adam gelir içine S.çar gider dünyanın hitlerde bu adamlardan biriydi.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Siz neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum :D Banane Yahudiden yanmışsa Yanmış Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur Osmanlı 600 yıl boyunca Doğuda batıda Neler yaptı ama nankör insanlar değer bilemediler Yahudilerde vardı bunlar içinde Şimdi birbirilerini yediler diye ne üzülüyorum nede başka birşey Daha beter olsunlar onlara medeniyeti biz öğretmedikmi ? Almanya fransa 1. ve 2. dünya savaşında birbirlerini yıktılar yaktılar şimdi avrupa birliğini onlar yönetiyorlar kardeş gibi olmuşlar Türkiyeyi küçümsüyorlar Almanlar Yahudilerden özür diliyorsa siz daha neyi tartışıyorsunuz Hitlerin nasıl bir savaş dehası olduğu farklı tabi ama Yaptığı katliamlar savunulamaz ama Banane insanlar nankör Eğer yahudiler Katliamdan biraz ders çıkarsalardı Bugun filistine bunları yapmazlardı Onun için Acımıyorum Birbirlerini öldürsünler.

Ben Vatandaş olarak Türküm...
Anayasal olarak Türküm...
Ama etnisite olarak Çerkesim...

Şimdi ben sizin Dostunuz değilim değil mi TazzzY

Kurtuluş savaşında Türkçe dahi bilmeyen atalarım bu ülke için o cephelerde kan dökerken Sizin Dostunuz değildik değil miTazzzy?

Annemin amcası Yemende
Dedem İstanbulda Atatürk'ün askeri iken Dostunuz değildik değil mi TazzzY?

Sen Soykırım nedir bilmiyor olabilirsin...
Ben Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük soykırımını çok eski değil 146 yıl önce yaşamış bir milletin torunuyum...

Ben Soykırım hikayeleri ile
Soykırım Türküleri ile
Soykırım Ağıtları ile büyüdüm...

Annem küçüklüğümde bana hep soykırım masaları anlattı...

TazzzY Sen Soykırım nedir bilmezsin...
Sen kadınların çocukların yaşlıların nasıl canlı canlı eziyetler çektiklerinin topluca gömüldüklerini bilmezsin...

TazzzY Sen Bir ailenin nasıl parçalanığ Dünyanın 40 ayrı ülkesine savrulduğunu bilmezsin...

TazzzY Sen 600 kişinin küçücük gemilere istif edilmesini yolda ölenlerin Denize atılmasını bilmezsin...

TazzzY sen sürgün edilip sürgün edildiğin topraklarda geri dönerim umuduyla ev yapmamayı sonra kış kıyamette evsizlik yüzünde hastalanıp ölmek nedir bilmezsin...

TazzzY sen en acımasız sürgün ve soykırım ile geldiğin topraklarda bir dünya savaş daha yaşayıp dilini dahi bilmediğin insanlarla omuz omuza düşmana karşı savaşmak nedir onu da bilmezsin!

TazzzY Sen kabul etsen de etmesen de Türkün Türkten başka dostu var...

Allah tan bu dostluğu anlayan hakkını teslim eden sağduyu bu ülkede çok da vatandaş var...

Lütfen bu ülkede sadece Türklerin yaşamadığını unutmayın...
Bizi durmadan potansiyel düşman olarak gören ve gösteren bu tür sloganlardan uzak durun...

Bu tepkimi de anlamak için biraz EMPATİ yapın...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Ben Vatandaş olarak Türküm...
Anayasal olarak Türküm...
Ama etnisite olarak Çerkesim...

Şimdi ben sizin Dostunuz değilim değil mi TazzzY

Kurtuluş savaşında Türkçe dahi bilmeyen atalarım bu ülke için o cephelerde kan dökerken Sizin Dostunuz değildik değil miTazzzy?

Annemin amcası Yemende
Dedem İstanbulda Atatürk'ün askeri iken Dostunuz değildik değil mi TazzzY?

Sen Soykırım nedir bilmiyor olabilirsin...
Ben Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük soykırımını çok eski değil 146 yıl önce yaşamış bir milletin torunuyum...

Ben Soykırım hikayeleri ile
Soykırım Türküleri ile
Soykırım Ağıtları ile büyüdüm...

Annem küçüklüğümde bana hep soykırım masaları anlattı...

TazzzY Sen Soykırım nedir bilmezsin...
Sen kadınların çocukların yaşlıların nasıl canlı canlı eziyetler çektiklerinin topluca gömüldüklerini bilmezsin...

TazzzY Sen Bir ailenin nasıl parçalanığ Dünyanın 40 ayrı ülkesine savrulduğunu bilmezsin...

TazzzY Sen 600 kişinin küçücük gemilere istif edilmesini yolda ölenlerin Denize atılmasını bilmezsin...

TazzzY sen sürgün edilip sürgün edildiğin topraklarda geri dönerim umuduyla ev yapmamayı sonra kış kıyamette evsizlik yüzünde hastalanıp ölmek nedir bilmezsin...

TazzzY sen en acımasız sürgün ve soykırım ile geldiğin topraklarda bir dünya savaş daha yaşayıp dilini dahi bilmediğin insanlarla omuz omuza düşmana karşı savaşmak nedir onu da bilmezsin!

TazzzY Sen kabul etsen de etmesen de Türkün Türkten başka dostu var...

Allah tan bu dostluğu anlayan hakkını teslim eden sağduyu bu ülkede çok da vatandaş var...

Lütfen bu ülkede sadece Türklerin yaşamadığını unutmayın...
Bizi durmadan potansiyel düşman olarak gören ve gösteren bu tür sloganlardan uzak durun...

Bu tepkimi de anlamak için biraz EMPATİ yapın...

Ben malesef Böyle görüyorum çünkü yakın tarihdeki olaylar çok açık Yemen savaşında bile olanlar çok açık Tarih bize neyin ne olduğunu gösterdi Azerbaycan meselesi bile bu duruma örnek Her Bi ermeni meselesinde Azerbaycanın Doğalgaz fiyatlarıyla gözümüzü korkutması bile yeterli. Benim görüşüm bu nedendir bilmem Belki Yakın tarih Ve Geçmiş tarihin konuları üstüne 2 yıl okumamdan olabilir çünkü bir devletin 600 yıl boyunca yaptıkları ve sonunda uğruna Satıldığı şeyleri işledim ve dünyada artık Herşeyin çıkar olduğu bile kesin Rusyanın kırım konusunda bize yaptıkları Veya Dibimizdeki Bulgarların Anlaşma imzaladıkları halde Anlaşmaya uymayıp oradaki Türk göçmenlere yaptıkları işkenceler malesef Elbruz Kimse Kimseyle kardeş olamıyor. Ve Sen benim dostumsun elbruz çerkez Kürt Arnavut bunlar birlikte yaşayan kardeş toplumlar nedense hiç birinin bi devleti yok çünkü kuramadılar onlarda bi devlet kursalardı belki o zaman onlarlada bir çıkar ilişkimiz olabilirdi. Sen olayı Türkiyenin içinde yaşadığı etnik kökenden bağlamışsın ama Ben dünyadaki olayları örnek gösteriyorum İnsan içinde yaşadığı topluma hemen ayak uyduruyor nitekim benliklerini yitiren Bir çok Türk var Dünyada Bulgarlar Macarlar Bile Türk soylarından gelmeler ama onlar sonradan kendilerine etnik kazandırdılar Bulgar göçmenlerinin acılarını kendi ağızlarından dinledim gerçekten nefret etmemek elde değil.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ul*n Hitler, ne adammışsın ha. Bir soykırım yaptın, SDN birbirine girdi. :w00t:

Adam harbiden zekiymiş. :D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Ul*n Hitler, ne adammışsın ha. Bir soykırım yaptın, SDN birbirine girdi. :w00t:

Adam harbiden zekiymiş. :D

Bende bundan bahsediyorum çok gereksiz bir konu. Çünkü Bunlar zaten tartışılmış şeyler Hitler adına Almanya Başbakanı bile özür diledi bizim tartışmamız çok saçma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...