Natro Hakkındaki Yorumlar..

Bu konuyu okuyanlar

meccoo22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar online film sitesi açma merağım doğdu ve internetteki host veren siteleri gezmeye başladım..

Güvenilir olması lazımdı ve bende natroyu buldum limitsiz host veriyor 90 tlyi gözden çıkardım.

Yorumları bakayım dedim olumlu yorum bulamadım herkesin bir şikayeti var siz ne dersiniz. ?

yada limitsiz host alacağım başka firmalar bulabilirmiyim ?

yada :) film sitesi riskli iş açma mı dersiniz ? :D

Reaksiyon puanı
188
Valla Natro'yu uzun süre kullandım hiç de sıkıntı yaşamadım :) Ben şahsen memnunum :)

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
natro türkiyedeki en iyi hosting şirketi hem kişisel ürünleri hemde kurumsal ürünleri çok başarılı

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Umudunu kırmak istemem, nasıl olsa kara vermişssin. Ama natro cloud hosting'e sakın bulaşma derim. Eskisi gibi değilller, cloud serverlarında yüzlerce siteyi aynı yerde tutuyorlar. Sayıyıda çok abartıyorlar. Geçen kendi sitemde reverse-ip yöntemiyle aynı cloudda kaç site olduğuna baktığımda 240 site vardı.Bu şekilde olunce bütün siteler eşit şekilde faydalanamıyor. Ayrıca bu nedenle eskisi gibi serverları hızlı cevap vermiyor. Bence olumlu tek özelliği Türkiye'de olmasıdır. Daha iyisini Türkiye'de bulduğum an hostingimi değiştiricem yada parayı basıp dedicated server kiralıcam.

meccoo22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplariniz icin cok tesekkurler.. bende natroyu turkiyede oldugu icin ve guvenilir oldugu icin tercih ediyorum... bir ara Go Daddy den almayi dusundum ama Natroda bir hostta 2 domain barindirabildigim icin natroyu sectim hostuda kisa zamanda alacagim... baska sorum olursa yine rahatsiz ederim.. :)

MrtKrt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Limitsiz host diyorsun ama filmleri kendi hostuna atacaksan sıkıntı yaşarsın. Sana belli işlemci kullanma hakkı veriyorlar zorlarsan siteni kapatmaya kadar gidiyor. Bunların farkında ol (=

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Natro gibi firmalar limit aşımında siteni kapatmayıp ek faturalandırma yaparsalar o faturayı ödeyene dek sonraki aylarda bile tekrar açmazlar.
Yalnız bunu ve diğer kafandaki soruları kendilerine telefon veya site üzerinden canlı sohbet ile sorabilirsin. Bazen politikalar değişebiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu foruma bi yazı yazdım bununla ilgili sınırsız trafik diye kandırıldım natro tarafından bir arkaşa cevaben yazmıştım inşallah okursunuz

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Konuyu hortlatmış olacağım fakat karşıma google'da çıktı yorum yapmadan geçemeyeceğim. Natro hizmet destek ve kalite bakımından Türkiye'de ki en iyi firmadır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Natrodan bende çok memnunum yorummların gerçekçiliğinden şüphe etmeye başladım.

ByBatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Natroda domainlerimi barindiriyorum. Film sitesi icin filmlerini bir turk sunucuda barindirman cok buyuk hata olur. Disarida ucuza kaliteli firmalar var arastirmani oneririm

kubrasafak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Natronun tüm hizmetlerinden memnunum domainlerimde hostinglerimde natroda hiç sıkıntı yaşatmadı bana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
natronun vermiş olduğu hizmetten gayet memnunum ve hosting paketiimi yeniletmeyi düşünüyorum

sadrikrd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Natro alanında Türkiye'de ki en iyi firmadır rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Natrodan bile memnun kalmayan insanları memnun etmek gerçekten zor olmalı

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Kurumsal planda web alanını limitsiz veriyor bence daha iyi bir firma bulamazsınız. 7/24 destek veriyorlar üstüne üstün resmi tatillerde aradığımda karşımda problemimi çözebilecek yetkinlikte bir insan bulabiliyorum. Kaliteli ve güvenilir bir firma ki güvenilir bir firma bulana kadar neler çektim ben... Siz yine benden daha şanslısınız direkt natroyu tercih etmişsiniz.

Küçük firmalarla uğraşmayın bile zaten çünkü sorumsuzluk diz boyu onlar da kurumsallık yok. Gerçi kurumsal gözüken ama 5 para etmeyen firmalar da var isimtescil gibi. Bu yüzden kaliteli firmaları ayırt etmek de zor oluyor. Kurumsal firma sanıyorsunuz isimtescilden domain aratıyorsunuz ve sonrasında 5 dakika geçmeden domainin isimtescil tarafından alındığını görüyorsunuz. Rezillik !

Herkes film sitesi açıyor dönemsel mi bilmiyorum ama bu aralar çok rastlıyorum :D Tutturabilen var mı onudabilmiyorum ben şahsen filmleri hiç sitelerden izlemem indirip izlerim böyle de bir takıntım var ama bana has sanırsam umarım siteniz tutar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha Yedek alma gibi bir sisteme bile sahip değiller.. Kesinlikle Natro ile çalışmanızı önermem..

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Natro Türkiye'deki en büyük hosting firmalarıdan bir tanesi. 6 senedir çalışıyorum Natro ile ve hiç bir zaman çok büyük bir sıkıntı yaşamadım. 7/24 destek hizmeti var ve bu zamana kadar ne talep açtıysam gece bile olsa hemen çözüldü. Her firmada bazen ufak tefek sıkıntılar olabilir ancak genel itibariyle baktığınızda Natro ürün ve hizmet kalitesi her zaman üst düzeydir.

Tavsiye ederim.

captain06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aman aman Natrodan uzak durun! Zaten markalaşmış yerler hep böyle oluyor. Yok hizmet çok iyiymiş yok şöyleymiş yok böyleymiş. Yalan...

2 sitemi natroya taşıdım. Hosting güya limitsiz web alanı, limitsiz trafik, limitsiz o bu şu. Tamam limitsiz olmaz onu biliyoruz, bu göz boyama terimleri de bari az biraz iş görsün sunucuları yahu! Yaklaşık 1 aydır her iki sitemdeki "Out of Memory" hatalarından geçilmiyor. Biz en yükseği yaptık, yazılımsal diyorlar. Yazılımda sorun yok, hadi sitenin biri öyle diyelim diğeri de mi yazılımsal? Yahu siz kimi kandırıyorsunuz? İnternette Natro Hosting out of memory hatası diye aratın daha kaç kişiyi benim gibi yazılımsal deyip başınızdan salmışlar. 1 aydır hiçbir çözüm sunmadılar. Düzelecekse yükseltelim diyorum, düzelecekse yükseltin diyor. Ben mi bilmeliyim sen mi bilmelisin? Out of Memory hatası nedir arkadaşım? Bilişimci olmaya gerek yok çocuğa sorsan o bile bilir sunucu kaynaklı hata diye. Para iadesi yapmıyor, çözüm beklentim kalmadı. Parama mı yanayım, ağrıttığınız başıma mı!.

fetullah mercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beş para etmez bir firma.

Hosting hizmeti çok yavaş; müşteri hizmetleri ukala ve müşterilerini baştan savmaya çalışan tipler...

7 ay önce 350tl'ye aldığım hostingteki wordpress temaları bile doğru dürüst çalışmıyor. Ben de sağda solda gördüğüm olumlu yorumlara aldanarak almıştım ama gerçekten çok yanıltıcıymış.
Şimdi Amerika menşe'li, serverları Avrupa'da bulunan bir firmadan hizmet alıyorum. Abartısız söylüyorum ki hızı ve hizmet kalitesi natronun 5 katı.

Natro'ya bulaşmayın...