Nasıl Site Kurabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Site kurmak istiyorum (konusu tam belli değil) fakat alan adı, domain almadan bunu yapabilir miyim. Bildiğim programlama dili sadece html işe yarar mı veya yanında bir şey öğrenmem gerekir mi?

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
yapabilirsin. myasp.net'den üyelik alıp ücretsiz 30-90 gün arası kullanabilirsin.
tamamen ücretsiz sitelerde var somee.com, wix.com gibi
wix hazır site sadece içeriğini düzenliyorsun diğerlerinde hostingi senin doldurman lazım. bunlarda basit işler youtube'den yardım alabilirsin

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Domain almadan yapamazsın ancak siteyi ip üzerinden yayımlayabilirsin, html ile kullanıcı ile etkileşimi olmayan siteler yapabilirsin yani veri tabanı olmadan, eğer bu şekilde sabit bir site işini görürse html yeter ki ben phpyide öğrenmeni tavsiye ederim.

Gokturk Grafık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Free hosting siteleri ile kendine bir site açabilirsin fakat tema,içerik vs. sana kalmış bir şey eğer hazır tema kullanacaksan siteyi WordPress e bağlıyabilirsin ve hazır tema kullanırsın ama kendin birşeyler yapacaksan html,java,php az da olsa bilmen gerekli

emlakci_fuat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
free hosting sitelerinde genelde hazır template'ler olur onu kullanırsın. videolar araştır yaparsın.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
teşekkürler biraz uğraşacağım