Nasıl e sporcu olurum

Bu konuyu okuyanlar

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
vıdeo cek at bakalım ne soylesem bos

Reaksiyon puanı
303
E-Spor İşini Boşver Bende Senin Yaşındayken C++ Öğrenmeye Niyetlenmiştim Ancak Üşengeçlik........
Sen En İyisi LGS'ye Felan Hazırlan İyi Bir Lise Kazan Hayatın Kurtulsun......

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Yaw benim ailem csgo oynamama izin vermiyor millet kartal olmuş (vay ***) :D

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Ege isim ne siz ne kadar hayalissistiniz bende blogger yazariyim bende kodlami öğrenmeye çalıştım ama para ve satır dolu kod lazin

deter1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
E-sporcu olmak istiyorsan oynadığın oyunda üst ranklarda olman lazım ve oynadığın oyunda iddialı olman lazım zaten öyle olursan büyük oyunlarda genellikle seni buluyorlar (örneğin: pubg, lol, cs) ama oynadığın oyunda iyiysen ama bir takımda oynamıyorsan oynadığın oyunda bulunan takımlara mail yoluyla ulaşabilirsin onlar sana geri dönüş yapacaklardır klip falan isteyebilirler normal oyunundan bir bölüm atarsın onlara ona göre karar veriyorlar. İyi Forumlar

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Senin lisanslı bir E-Sporcu olmans için 5 senen var fakat CS:GO nun 5 senesi var mı bilmiyorum oyun yavaş yavaş ölüyor gibi :/

-PYH-

Asistan
Reaksiyon puanı
14
cs go da e sporcu olmak istiyorum neyleri yapmam lazım daha yaşım 13 cs de kartalım
Kardeşim Şuanlık Csgoyu Oyna Kendini Rekabetçi Olan Aim Gerektiren Oyunlara Alıştır 5 Yılın Var 5 Yıla Csgo Kalmaz Yeni Oyunlar Çıkar Önemli Olan Kendini Oyunlarda Geliştirmen E Sporcu Olabilirsin Fakat Önce Üniversiteni Oku Bir Mesleğin Olsun Sonra Düşün Bunları Eğer İlla Olucağım Dersen Yayıncı Ol Belli Kitleden Sonra Yetenek Avcıları Seni Fark Eder