Nasıl e sporcu olurum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ege Söylemem

Üyecik
Bende katılıyorum hayallerinin peşinden git ama ilk önce bir düşün gerçekten yapabilir miyim?Gerçekten ciddi bir şekilde bu işe başlaman gerek.Eğer kendinden eminsen çok bir maliyete gerek yok oyunu kaldıracak bir bilgisayar ve oyunda seni daha rahat ettirecek ekipmanlar .Mesela CS:GO da reflekslerinle adamı aniden öldüreceksin ama senin faren hareketini geç algılarsa adamı öldüremessin yeni ekipmanlarında kaliteli olmalı ama o kadar razer a gerek yok uygun bütçeli ama iyi bir şey alabilirsin.Ondan sonra oyun da ilerleebilmmen için birine ihtiyacın olacak senin antrenmanlarına yardımcı olacak biri o kişide ne senden kötü ne de senle aynı seviyede biri değil daha profösyonel biri olacak ki hatalrına anlayabilesin.Ve çalışmak için gece gündüz oynaman gerekmez oyununun tekrarlarını izle hatalarına bak ünlü oyuncuların maçlarını seyret.Eğer bir sürü maç üst üste kaybettin ve çok sinirlendin sakın o sinirle yeni bir maça girme bilgisayarını biraz kapat ve dışarı çık sakinleş.Ama en önemliside ailenin desteği ailene bunları yapabileceğini kanıtlarsan onlarda sana destek çıkar ve daha rahat ilerlersin.

Umarım faydalı olmuşumdur kelime hatalarım olabilir bakmadan yazdım ve okumadım direk yolladım

birolalıcı

Üyecik
Yaşın ilerlesin kendini geliştir. Bunu gerçekten yapmak istediğine karar ver. Gerisi kolay takımlar kapar zaten.

Salawdaha

Asistan
Şu an erken ama oynayarak kendini dahaçok geliştir sesin iyise bide yayın aç parada kazanırsın

teknogunay

Üyecik
Yaş olarak çok ufaksın henüz. Yaşın ilerledikçe kafana koydukysan gerçekten zaten olursun :) Acele etme, herşeyin zamanı var.

robinhogol

Asistan
Ege isim ne siz ne kadar hayalissistiniz bende blogger yazariyim bende kodlami öğrenmeye çalıştım ama para ve satır dolu kod lazin

deter1

Üyecik
E-sporcu olmak istiyorsan oynadığın oyunda üst ranklarda olman lazım ve oynadığın oyunda iddialı olman lazım zaten öyle olursan büyük oyunlarda genellikle seni buluyorlar (örneğin: pubg, lol, cs) ama oynadığın oyunda iyiysen ama bir takımda oynamıyorsan oynadığın oyunda bulunan takımlara mail yoluyla ulaşabilirsin onlar sana geri dönüş yapacaklardır klip falan isteyebilirler normal oyunundan bir bölüm atarsın onlara ona göre karar veriyorlar. İyi Forumlar

stat counter