Nasıl E Sporcu Lisansı Alınır

Bu konuyu okuyanlar

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Ben bi ara çok ciddi ciddi geliştirmiştim cs go da kendimi düşünüyordum lisans almayı falan sonra lisanslı e sporcuları izledim sonra vazgeçtim.

Rexyhs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir cs oyuncusu olarak 3 senedir aralıksız oynuyorum lisans diye bir şey yok bi kere. Esea A A+ G S ranklara Faceitte ise 10 lvl ve TSL gibi yerler de ilk 5 için de olman lazım ki geleceğin açık olucak

Arandomguy

Asistan
Reaksiyon puanı
44
En yüksek rütbeye çıkınca seni bulurlar sanırım :)

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
LISNS ALMAK MI ISTIYORSUN DLIVEDE YAYIN AC ONLAR SNI GORR

eren samet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Beyler lisans bildiğim kadar alınmıyor sadece maç aratma platfromlarında son seviyeye gelmeniz lazım artık normal cs de global olmak yetmiyor
faceit esea gibi platfromlarda sıralamalara girin derece yapın takımlar izlemeye alıcaktır zaten veya oradan siz takım kurur esle kayıt yapıp turnuvalara girersiniz.

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Türkiye'de PUBG için herhangi bir e-spor oluşumu yok. Olan kulüpler ise küçük merdiven altı kulüpler diyebilirim. Dünya çapında PUBG turnuvaları düzenleniyor ancak oraya ülkemizi temsil etmeye birkaç yayıncı gönderiliyor. Bu yüzden bu konuda henüz yeterli değiliz diyebilirim.

CSGO'da ise durum biraz farklı. En azından ülkemizde PUBG'den daha gelişmiş ve köklü bir e-spor temeline sahip. ESEA veya FACEIT almanı ardından hangi platformda isen o platform üzerinde üst rütbelere ulaşmanı öneririm. Bol bol turnuvalar düzenleniyor onlara katıl ve kendini kanıtla. Onlar seni bulucaktır.

EgoLol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En yüksek rütbeye çıkınca seni bulurlar sanırım :)

Bu işi ben de bu şekilde biliyorum. Riot Destekte çalışan birkaç kişiyle tanışmıştım. Orada raporlara bakan bir kadın vardı ve tüm verileri gördüklerini söylemişti. Aslında onlar her şeyi görebiliyolar ama sadece rapor geldiği zaman işlem yaptıklarını söylemişti. Yani bunun için denildiği gibi rütbeni en yükseğe taşıman lazım.

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
E-spor lisansı genclik spor bakanlığından alabilirsin

tahareno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İlk hedefin faceit te 10 level olmak olsun bence gerisi internet kafe turnuvaları vs.