Nasa kötü haberi duyurdu! Güneş solar minimum dönemine giriyor!

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
313a545985a4dc7e625c32347d7b7282.jpg

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Şikayet yerine daha beterini düşünerek şükredersek kulluğa daha yakışır bir hareket olur ?

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Keşke bu konular hakkında araştırma yapabilsem. Tıp fakültesi ile uzay bilimleri fakültesini aynı anda okudum. Eğer bittikten sonra doktor olmayı seçmeseydim şu anda nasa da çalışıyordum.

Reaksiyon puanı
5,172
Hocam sanırım benle dalga geçtiniz ama sabahları tıp akşam da astronomi ve uzay bilimleri okuyordum :)
İşte burada patladın. Tıp fakültesinin neden 2.öğretimi yok biliyor musun? Çünkü ders sayısı çok ve programı çok yoğun. Buda demek oluyor ki tıp fakültesi öğrencisi hiçbir ortak dersi bulunmayan bir alandanda ikinci öğretimle bir bölüm daha bitiremez. Hele astronomi biliminde...

Ayrıca sen hangi ünide okudun. Biliyorsun tıp fakülteleri hastanelerin yanına kurulur. Bu yüzden diğer bölümlerden ayrı bir yerde bulunur. Birakaç ünide fakültenin içinde hastane bulunur ancak bunlar genelde küçük illerde bu şekildedir.

Senin gibi hem tıp hem astronomi okuyacak insanların gideceği yerlerde değil...

Ki ben içinde hem astronomi hemde tıp bulunduran bir fakülte bulamadım. Bizi az bilgilendirsen kendin hakkında(!)

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Kıyamet alametleri tek tek çıkıyor. Dünyanın merkezi kayıyor bu da güneşin batıdan doğup doğudan batması anlamına geliyor. Zinakar zaten normalleşmiş kıyamet yakın demedi demeyin

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
İşte burada patladın. Tıp fakültesinin neden 2.öğretimi yok biliyor musun? Çünkü ders sayısı çok ve programı çok yoğun. Buda demek oluyor ki tıp fakültesi öğrencisi hiçbir ortak dersi bulunmayan bir alandanda ikinci öğretimle bir bölüm daha bitiremez. Hele astronomi biliminde...

Ayrıca sen hangi ünide okudun. Biliyorsun tıp fakülteleri hastanelerin yanına kurulur. Bu yüzden diğer bölümlerden ayrı bir yerde bulunur. Birakaç ünide fakültenin içinde hastane bulunur ancak bunlar genelde küçük illerde bu şekildedir.

Senin gibi hem tıp hem astronomi okuyacak insanların gideceği yerlerde değil...

Ki ben içinde hem astronomi hemde tıp bulunduran bir fakülte bulamadım. Bizi az bilgilendirsen kendin hakkında(!)
Hocam Allah gerçeği biliyor. Öncelikle okuduğum tıp fakültesinin dersleri yoğundu bu çok doğru. Sabahları hiç bir dersimi kaçırmadım, geceleri ise diğer derslere giriyordum. Bir tıp öğrencisi 2 fakülte bitiremez diye bir kaide yok. Gün geldi hiç uyumadım. Ama bitirdim. Zaten gece derslerine bazen gitmedim. Kimi zaman internetten, kimi zaman arkadaşlarımla çalıştım en son da sınavlarımı vererek bitirdim 5 sene de uzay bilimlerini. Tıpı ise bir sene sonra bitirdim.Geçemediğim dersler oldu. Tıp fakültesi, astronomi yakındı. Ayrıca dediğim gibi yakın olsa dahi çoğu derse gitmedim. İnanmayabilirsiniz Allah doğruyu biliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 3 fakülte, 4 fakülte bitiren insanlar, doktorlar var.

Reaksiyon puanı
5,172
Hocam Allah gerçeği biliyor. Öncelikle okuduğum tıp fakültesinin dersleri yoğundu bu çok doğru. Sabahları hiç bir dersimi kaçırmadım, geceleri ise diğer derslere giriyordum. Bir tıp öğrencisi 2 fakülte bitiremez diye bir kaide yok. Gün geldi hiç uyumadım. Ama bitirdim. Zaten gece derslerine bazen gitmedim. Kimi zaman internetten, kimi zaman arkadaşlarımla çalıştım en son da sınavlarımı vererek bitirdim 5 sene de uzay bilimlerini. Tıpı ise bir sene sonra bitirdim.Geçemediğim dersler oldu. Tıp fakültesi, astronomi yakındı. Ayrıca dediğim gibi yakın olsa dahi çoğu derse gitmedim. İnanmayabilirsiniz Allah doğruyu biliyor.

Ayrıca 3 fakülte, 4 fakülte bitiren insanlar, doktorlar var.
Onlar arka arkaya bitiriyor. Tek seferde senin gibi bitirmiyor. Ayrıca üniversite bitirmenin de bir mantığı var. Mesla benim bir tanıdığım önce tıp bitirdi sonrada hukuk. Amacı tıp hukuku üzerinde yol almaktı.

Eğer böyle bir şey yapmış olsaydınız şuan nasa üzerinde bir doktor astronot olarak çalışırsınız.

Tekrardan soruyorum hangi üniversite mezunusunuz?

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Onlar arka arkaya bitiriyor. Tek seferde senin gibi bitirmiyor. Ayrıca üniversite bitirmenin de bir mantığı var. Mesla benim bir tanıdığım önce tıp bitirdi sonrada hukuk. Amacı tıp hukuku üzerinde yol almaktı.

Eğer böyle bir şey yapmış olsaydınız şuan nasa üzerinde bir doktor astronot olarak çalışırsınız.

Tekrardan soruyorum hangi üniversite mezunusunuz?
İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa tıp fakültesi.

Reaksiyon puanı
5,172
Tıp fakültesi ile astronomi okuduğunuz okul arası yakın demiştiniz. Cerrahpaşa Fatih te sanırım. Benim bildiğim Fatih'te çok fazla bir üni yok. Astronomi bilimini nerede okudunuz?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

@Yiğit Can Polat yine sizin haber galiba.

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837

@Yiğit Can Polat yine sizin haber galiba.

Ben mail atmaktan bıktım bunlar ısıtıp ısıtıp yazmaktan bıkmadı. CAT6'ları yanasıcalar :D