Bu konuyu okuyanlar

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Netflix'in en güzide yapımlarından olan ve benim uzuuun süredir izlediğim en iyi dizi diyebileceğim Narcos'un 2. sezonunu benim gibi bekleyenler var mı?

İlk sezonunda Pablo Escobar'ın uyuşturucu imparatorluğuna dair ilk 15 yılı izledik. İkinci sezonda ise baronun kalan 15 ayını göreceğiz. Bu da büyük ihtimalle 3. sezon olursa, yeni sezonda Pablo Escobar'sız devam edeceğiz.

Daha önce Ağustos 2016 olarak duyurulan Narcos 2. sezonu şimdiki haberlere göre biraz daha bekletecek. Umarım en geç Eylül / Ekim gibi yeni sezon başlar :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dizinin 1. Sezonu elimde var ama isinamadim nedense bir türlü, ana karakteri sevemeyen ben miyim bir

Deniz Yaren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Narcos dizisinin 2. sezonunu da bitirdim. 3. sezonu merakla bekliyorum. Bu yazıda Narcos Dizisi Konusu, Oyuncuları, Fragmanları ve Müzikleri Narcos dizisi ile ilgili güzel bir içerik hazırlamışlar. Merak edenler için paylaşmak istedim.

Fakire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
narcos 3 sezon final olur heralde çünki baya ilerledi dizi. Devamı gelemez 3 sezonda biter.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bencede öyle olacak diye düşünüyorum konu bulunur öu bulunamaz mı bilemem uzatmak içinden iyice konudan sapmasınlar yeter

Son mesajlar